Jiřina ze Stráže nad Nežárkou zhubla 18 kg

Jiřina Pochmanová

  • Výška: 165 cm
  • Věk: 48 let
  • Původní váha: 88 kg
  • Současná váha: 70 kg
  • Délka trvání: 4,5 měsíce
  • Velikost oblečení před: XXXL
  • Velikost oblečení po: M-L
"Cítím se podstatně lépe.Jsem daleko pohyblivější a neotékají mi nohy."

Paní Jiřinu Pochmanovou do výživové poradny NATURHOUSE přivedly zdravotní komplikace způsobené nadváhou. Začala tedy dodržovat rady výživové poradkyně a bez cvičení, pouze s úpravou stravy a užíváním vhodných produktů dokázala během 4,5 měsíců odložit 17,6 kg. Během hubnutí nijak nestrádala ani netrpěla hlady, naopak jedla i 6x denně. A největší benefit? Cítí se podstatně lépe a je bez otoků končetin!

 

Paní Jiřinko, řekněte, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Poradnu NATURHOUSE v Jindřichově Hradci jsem navštívila, protože jsem věděla, že mé zdravotní neduhy úzce souvisejí s mojí nadváhou. V poradně mě přivítala výživová poradkyně Monika Vítková. Paní poradkyně byla příjemná, působila na mě seriózně, a to mi dodalo ještě větší odvahu a utvrdilo mé rozhodnutí, že chci zhubnout a být zdravá právě s podporou NATURHOUSE.

 

K tomu, aby člověk zhubl, je potřeba upravit stravování. Jaké změny se týkaly Vás?

Klienti se obvykle stravují 5x denně, ale já jsem jedla i 6x, protože můj pracovní den začíná brzy ráno. Paní Monika mi zakázala hladovět, naopak mi doporučila, co, v jakém množství a kdy jíst, a proto jsem se cítila spokojená. Konzultace probíhaly každý týden a já jsem bez problémů dodržovala rady poradkyně Moniky. Důležité u mě bylo hlavně omezit sladké. Zvýšila jsem příjem zeleniny a ovoce. A také už nechodím spát přejedená.

 

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Z produktů jsem si oblíbila ampule LEVANAT, které mi výborně pomáhaly s odbouráváním tuků. Jinak mám ráda pudinky SLIMBEL SYSTEM. Pokud mám chuť na sladké, dopřeju si různé druhy sušenek FIBROKI.

 

Pokračujete s užíváním produktů i nyní?

Ano, již jsem ve fázi udržování. Učím se, jak se stravovat tak, abych si svoji nohou váhu udržela. Přeci jen je rozdíl ve stravování, když chce člověk zhubnout a když už se chce udržovat.

 

Zhubla jste 17,6 kg a zeštíhlela v pase o neuvěřitelných 19 cm. Připadalo Vám těžké zhubnout?

Vůbec ne, naopak mě to bavilo a byla jsem dobře naladěná. Nyní se cítím podstatně lépe. Jsem daleko pohyblivější, neotékají mi nohy a ani mě nebolí.

 

Cvičila jste v průběhu hubnutí?

Necvičila, ale ráda jezdím na kole a navíc mám fyzicky náročné zaměstnání.

 

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Ráda jednou za čas přijdu do NATURHOUSE na konzultaci a pro povzbuzení. Moc děkuju vždy milé a usměvavé výživové poradkyni Monice Vítkové a také asistentce Kateřině Heřmánkové. 

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě