Jiřina z Děčína zhubla 21 kg

Jiřina Veselá

  • Výška: 160 cm
  • Věk: 59 let
  • Původní váha: 95 kg
  • Současná váha: 74 kg
  • Délka trvání: 6 měsíců
  • Velikost oblečení před: 48-50
  • Velikost oblečení po: 42
"Nemám problém si svoji novou váhu udržet díky novým stravovacím návykům, které jsem si osvojila."

Říká paní Jiřina Veselá, která za půl roku pod odborným dohledem výživové poradkyně NATURHOUSE v děčínském obchodním centru Korál zhubla více než 20 kg.

Jak jste se dostala k NATURHOUSE?
"Už delší dobu jsem si říkala, že bych měla zhubnout, ale přes veškerou snahu se mi to nedařilo. Až jednoho dne při nákupu v děčínském obchodním centru Korál mě oslovila milá slečna z dietetického centra NATURHOUSE. Pozvala mě na konzultaci a já se rozhodla, že zkusím hubnout pod odborným dohledem."

Jak probíhala první konzultace?
"Na první konzultaci, která trvala okolo 30 minut, mě výživová poradkyně Věra Hájková vyslechla, změřila, zvážila a zeptala se na moje stravovací návyky, pitný režim a zdravotní stav. Na této konzultaci jsem si uvědomila, jaké dělám chyby a proč se mi nedaří snížit moji váhu. Rozhodla jsem se, že s výživovou poradkyní zkusíme s nadbytečnými kily něco udělat."

Tak tedy začalo Vaše hubnutí?
"Přesně tak. Začala jsem pravidelně docházet každý týden na konzultace, kde mi vždy výživová poradkyně sestavila pestrý jídelníček, pitný režim a s pomocí produktů jsem dodržovala rady poradkyně."

Bylo pro Vás těžké změnit své stravovací návyky?
"Pro mne to těžké rozhodně nebylo, ráda vařím, experimentuji v kuchyni a byla to pro mne, dá se říct, výzva. Spíš jsem to brala jako zábavu."

Co Vám na metodě NATURHOUSE nejvíce vyhovovalo?
"Osobní přístup ke mně jako ke klientce, obměny jídelníčku, zajímavé recepty, kterými mě má dietoložka inspirovala k zařazování dalších nových potravin nebo ingrediencí do kuchyně. Velice motivující pro mě bylo, že se výsledky dostavovaly každý týden. Týden co týden mizela kila i centimetry na objemu a já byla čím dál tím víc spokojená se svojí váhou."

Co jste nejvíce při dietě ocenila?
"Pestrost a vyváženost stravy a exkluzivní produkty NATURHOUSE, které mi v každodenním boji s kilogramy velice pomáhaly. Nejvíce se mi osvědčily ampule LEVANAT PLUS, které mi i chutnaly a pomáhaly bojovat s tuky."

Docházíte i nyní na občasné návštěvy?
"Ano, docházím čas od času na kontroly k paní dietoložce, jenom abych se ujistila, že je vše v pořádku. Svou hmotnost si držím nadále a dokonce jsem i nyní, po ukončení redukční fáze, ve fázi udržovací nadále zhubla. Dole mám další 3 kg. Nemám problém si svoji novou váhu udržet díky novým stravovacím návykům, které jsem si osvojila. Děkuji celému týmu NATURHOUSE, bez vás bych to nezvládla."


Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě