Jaroslava zhubla 5,4 kg

Jaroslava Hubková

  • Výška: 158 cm
  • Věk: 69 let
  • Původní váha: 65 kg
  • Současná váha: 59 kg
  • Délka trvání: 2 měsíce
  • Velikost oblečení před: 40–42
  • Velikost oblečení po: 36–38
"Moje postava se mi teď líbí!"

Září štěstím zdravotní sestřička v důchodu paní Jaroslava Hubková. Když začala nosit velikost oblečení 42, řekla si, že takhle to dál nejde a obrátila se na výživovou poradkyni NATURHOUSE v Písku. Během pouhých 2 měsíců dokázala odložit 5,4 kg, zeštíhlet v pase a přes břicho o 6 cm a začala se cítit vitálně a plná energie. Nyní si může kupovat mladistvé oblečení ve velikosti S a vypadat v něm báječně.

Z toho, jak jsem přibírala na váze, jsem byla strašně nešťastná. Ale díky výživové poradkyni Monice Vítkové v píseckém NATURHOUSE jsem dokázala za 2 měsíce shodit více než 5 kg. Ručička na váze ukázala nakonec 60 kg, což je pro mě při mém věku a výšce 158 cm uspokojivé.

Když jsem se oblékla a viděla se v zrcadle, nelíbila jsem se sama sobě. Kolem výživové poradny NATURHOUSE v Písku chodím každý den. Zásadní zlom nastal 3. ledna 2019, kdy jsem si dodala odvahy a vstoupila dovnitř.

Přivítala mě příjemná a milá výživová poradkyně paní Monika, zvážila a změřila mě a vše o jídelníčku podrobně vysvětlila. Na novém jídelníčku jsem ocenila, že jsem nikdy neměla hlad a že je nutné v rámci pestré diety zkonzumovat tolik jídla. Také jsem objevila spoustu nových chutí a potravin. Největší zátěží byl pitný režim, který mě hodně potrápil. Pomocníky mi byly produkty NATURHOUSE, kterými jsem doplňovala jídelníček.

Pravidelné konzultace mě motivovaly a vždy jsem se těšila, co nového mě čeká. Největší změnou bylo věnovat se sama sobě a pravidelnosti v jídle i pití.

Celým hubnutím mě provázela vláknina a toasty FIBROKI. Nejvíce jsem si oblíbila červený čaj INFUNAT TE ROJO, který mi pomáhá v pitném režimu, a proteinové tyčinky SLIMBEL SYSTEM. Moje nejoblíbenější je ta s kávovou příchutí, která zahání chuť na sladké.

V současné chvíli jsem v udržovací fázi. Učím se zafixovat nové stravovací návyky a být samostatnou i bez vydatné pomoci výživové poradkyně Moniky. Ráda bych poděkovala celému týmu NATURHOUSE a paní Monice Vítkové za nadstandartní péči a neskutečnou motivaci. Moc díky!

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě