Jaroslava z Děčína zhubla 24 kg

Jaroslava Gabašová

  • Výška: 166 cm
  • Věk: 58 let
  • Původní váha: 92 kg
  • Současná váha: 68 kg
  • Délka trvání: 7 měsíců
  • Velikost oblečení před: 50
  • Velikost oblečení po: 42-44
Na hubnutí není nikdy pozdě, chce to hlavně začít a vydržet, pak už jde vše samo

Pochvaluje si paní Jaroslava Gabašová, která se ve výživové poradně NATURHOUSE v Děčíně zbavila 24kilového závaží a přestaly jí bolet kolena i záda.

 

Vždy jsem se snažila udržet si váhu pod kontrolou. Ale přišla padesátka a později i změna zaměstnání, kde není žádný pohyb, a kila doslova letěla nahoru. Začaly se objevovat první zdravotní neduhy v podobě bolestí zad, ozývala se i kolena. Přes den jsem se snažila jídlo omezovat, ale večer mě hlad a chutě přemohly, a tak jsem to doháněla. Tím se můj boj s nadváhou stával marným.

 

Uvítala jsem, když mě oslovila usměvavá asistentka z výživové poradny NATURHOUSE a pozvala mě na měření BMI a poměru vody a tuků. Po tomto měření jsem neváhala a uvítala možnost konzultace s odborníkem.

    

Ujala se mne výživová poradkyně paní Věra Hájková, která mě zvážila, změřila, probrala se mnou mé stravovací návyky, pitný režim a zdravotní stav. Na této konzultaci jsem se i dozvěděla, kde jsem dělala největší chyby, čeho se mám vyvarovat a jaké volit potraviny, pokud chci se svou váhou začít něco dělat.

 

Začala jsem pravidelně docházet týden co týden na konzultace a kila šla postupně dolů. Po prvních 14 dnech změny jídelníčku tu byly vánoční svátky, ale ani ty nezabránily mému tělu v hubnutí a váha i přes tuto skutečnost šla dolů. Správnou motivací bylo, že jsem nehladověla, nepřepadávaly mě chutě a jídelníček se obměňoval. Má rodina mě ve všem podporovala a podporou mi byla i paní poradkyně, která mě vždy nabízela i skvělé a jednoduché recepty.

    

Produkty NATURHOUSE mi pomáhaly s očistou organismu, doplňovaly vitamíny a minerální látky. Například po vláknině FIBROKI nepociťuji chutě na sladké, navíc mě krásně zasytí a výborně chutná.

 

Pomocí jídelníčku a exkluzivních produktů jsem zhubla 24 kg během 7 měsíců. Propracovaná metoda NATURHOUSE je úžasná v tom, že po zhubnutí mi výživová poradkyně Věrka Hájková pomáhala i s udržovací fází. Během ní mě učila, jak se stravovat, abych mohla jíst většinu potravin, ale zároveň, abych nepřibírala na váze.

 

Velikost oblečení se snížila o tři až čtyři velikosti, dříve jsem nosila velikost 50 a nyní 42-44 podle střihu. Největší úlevu pociťuji právě po zdravotní stránce, kolena a ani záda už nebolí.

    

Jsem velice spokojená a cítím se výborně! Moc děkuji kolektivu v děčínském NATURHOUSE za obrovskou podporu a vřele NATURHOUSE doporučuji každému, kdo bojuje s nadváhou. Nikdy není pozdě, chce to hlavně začít a vydržet, pak už jde vše samo.

 

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě