Jaromír zhubl 33 kg

Jaromír Potocký

  • Výška: 184 cm
  • Věk: 59 let
  • Původní váha: 121 kg
  • Současná váha: 88 kg
  • Délka trvání: 7 měsíců
  • Velikost oblečení před: 58
  • Velikost oblečení po: 42–44
"Lepší pohyblivosti a výběr z pěkného oblečení."

Nejen toto získal pan Jaromír Potocký, který nejprve váhal s návštěvou ve výživové poradně NATURHOUSE v Chomutově. Když ale viděl výsledky u své manželky, přesvědčilo ho to. Během 7 měsíců je nejen lehčí o 33 kg a také štíhlejší přes břicho o 33 cm, ale především ke svému pohybu nyní potřebuje již jen jednu berli.

Jaromíre, výživová poradna NATURHOUSE pro Vás nebyla neznámá. Proč jste vlastně poradnu navštívil?

O poradně NATURHOUSE v Chomutově jsem již věděl od své manželky, která zde prošla přímo fantastickou proměnou. Sám jsem poradnu navštívil za účelem změny stravovacích návyků a také proto, abych něco udělal se svou váhou. Když totiž člověk váží více než 120 kg, značně jej to omezuje. Což byl i můj případ, jak je vidět z fotografie před proměnou.

Jak na Vás působila první konzultace?

Nejdříve jsem byl na vážkách, zda změnu ve stavování zvládnu, ale již po první konzultaci v poradně (tehdy ještě s Bc. Míšou Mauleovou), jsem nabyl přesvědčení, že to musím zvládnout.

V NATURHOUSE jsou doporučené pravidelné konzultace, jak jste to vnímal Vy sám?

Každotýdenní konzultace (to již s Hankou Křivánkovou) mi velice vyhovovaly a zároveň i motivovaly k dodržování disciplíny. Vždy jsem se dozvěděl, jaký pokrok jsem udělal. Paní Hanka mi sestavila jídelníček na další týden, doporučila mi produkty, recepty. Obohatila mě o další rady a tipy. Byla radost sem chodit.

Při redukci váhy jedinec potřebuje podporu v rodině a okolí. Jak tomu bylo u Vás?

Velice mi pomáhaly pochvaly a morální podpora rodiny, hlavě ze strany manželky, která si tímto redukčním procesem prošla loňský rok, ale také ze strany výživové poradkyně Hanky Křivánkové.

Základem jídelníčku jsou takzvané nárazové dny, oblíbil jste si některý z nich?

Nárazové dny mi chutnaly všechny. Nemám problém s konzumací zeleniny, hub ani drůbežího masa.

Máte za sebou 7 měsíců tvrdé práce. Jak to nyní vnímáte, když se ohlédnete zpět?

Průběh celého hubnutí jsem zvládal v pohodě. Jen jsem potřeboval nastavit pravidelnost ve stravování v úpravě potravin a vyřadit některé potraviny, hlavně vepřové maso.

Můžete něco vzkázat klientům, kteří stále váhají výživovou poradnu NATURHOUSE navštívit?

Lidem bych rád vzkázal: „Pokud chcete udělat něco se svojí váhou a zdravím, neváhejte a navštivte poradnu NATURHOUSE. Vždy se lépe hubne, když máte motivaci a cítíte podporu, které se Vám od výživové poradkyně Hanky Křivánkové ve velké míře dostane."

Budete i nadále využívat možnosti vážení a přeměření zdarma?

Do poradny plánuji docházet i nadále, abych si váhu udržel. Děkuji chomutovskému kolektivu NATURHOUSE za podporu a nový životní směr.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě