Jarmila zhubla 15 kg

Jarmila Bednaříková

  • Výška: 170 cm
  • Věk: 67 let
  • Původní váha: 92 kg
  • Současná váha: 77 kg
  • Délka trvání: 4 měsíce
  • Velikost oblečení před:
  • Velikost oblečení po:
"Cítím se krásně. Nemůžu uvěřit, že mám 15 kilo dole."

Raduje se paní Jarmila Bednaříková, která i ve svém věku dokázala během 4 měsíců odložit závaží v podobě 15 kg a zeštíhlet přes břicho o 18 cm. To vše díky své snaše ve výživové poradně NATURHOUSE v Brně, Orlí ulici.

Jarmilo, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Výživovou poradnu v Brně na Orlí ulici vede manželka mého syna, paní Iva Bednaříková, takže k tomu, něco se sebou udělat, mám asi nejblíž. Léta jsem bojovala s nadváhou, ale když mě Iva pozvala, ať to s NATURHOUSE zkusím, nevěřila jsem si. Měla jsem obavu, zda to zvládnu. Znám se, nemám moc silnou vůli. Takže nejdříve jsem jen chtěla, ať mi pomůže jen tak s jídelníčkem, že do Brna jezdit ani nebudu. Ale přiznávám – nešlo to. Až jsem opravdu začala pravidelně docházet na konzultace, kompletně dodržovat metodu a rady i jídelníčky s doplňky, teprve tehdy to přineslo výsledky.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

Iva mi vše vysvětlila, radila mi případně i přes e-mail, SMS, když jsem něco nevěděla, držela jsem se rad, jídelníčků, bojovala jsem dost se zeleninou – tu jsem dříve jedla minimálně, ale zabojovala jsem a je to paráda.

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

Mít se čeho držet, vědět, jak reagovat na moje chutě na sladké – to je můj celoživotní problém. Zkoušet nové jídelníčky, recepty….

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Kdybych neměla podporu a motivaci, sama bych k výsledku -15 kg nedošla. Potřebuju nad sebou bič, rady, podporu i kontrolu.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Více jíst, i pravidelněji, nesladit, nepřesolovat a nemlsat, vše jsme s Ivou upravily. Byl to ze začátku boj, ale zvykla jsem si.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Vystřídala jsem všechny. S ničím nebyl problém. Upravilo se mi zažívání, pálení žáhy, nadýmání. Jídelníčky i produkty jsou chutné. Není to o hladu, musela jsem se spíše nutit to všechno sníst. I moje paní lékařka měla radost, protože samozřejmě zdravá strava a redukce hmotnosti se odráží i v menších zdravotních problémech.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

Zcela snadné to nebylo, ale všem NATURHOUSE jedině doporučuju. Hlad při redukci opravdu nebude, čeká vás příjemná změna, něco se naučíte a čerpáte poté z rad i informací v dalším období.

Jak se cítíte nyní lehčí o 15 kg?

Krásně. Mám ráda módu, takže si užívám, že mi zase vše pasuje a nic nikde netlačí.

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?

Přidala jsem více procházek se psem.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Tím, že mám NATURHOUSE i Ivu Bednaříkovou tak říkajíc „v rodině“, takže si myslím, že na mne bude stále koukat i mne hlídat a občas mne dožene na převážení. Opravdu se nebojím toho, že bych to nabrala zpět. Za všechno moc děkuji, jsem ráda, že jsem to s pomocí její i metody NATURHOUSE zvládla.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě