Jana zhubla 13,5 kg

Jana Drábková

  • Výška: 165 cm
  • Věk: 55 let
  • Původní váha: 84 kg
  • Současná váha: 71 kg
  • Délka trvání: 4 měsíce
  • Velikost oblečení před: 48
  • Velikost oblečení po: 44
"Nemusím žít, abych jedla, ale jíst, abych žila."

Paní Jana Drábková výživovou poradnu NATURHOUSE v Brně Orlí znala, když okolo ní občas prošla. Když jí ale začaly bolet klouby a neustále přibývala na váze, rozhodla se učinit krok a vejít do poradny. Po 4 měsících se cítí krásně, plná života, energie, optimismu a má radost sama ze sebe.

Jano, řekněte nám, jak jste objevila výživovou poradnu NATURHOUSE?

Občas jsem šla kolem a věděla jsem, co očekávat od NATURHOUSE. Ale v jeden den jsem se rozhodla, že se svou váhou musím něco udělat a ze zvědavosti jsem vešla dovnitř. Cítila jsem se dost unavená a špatně se mně již chodilo. Byla jsem příjemně překvapena velkou vstřícností výživové poradkyně Ivy Bednaříkové i milého personálu. Pustila jsem se do redukce, vše mi bylo vysvětleno, nastaveno, tak jsem věřila, že to půjde, že to s jejich podporou zvládnu.

Co Vás vlastně přimělo změnit svůj životní styl?

Před změnou životního stylu s podporou NATURHOUSE jsem přibírala na váze. Začínala jsem mít dost velké problémy s klouby. V okamžiku, kdy jsem začala dodržovat nenásilnou metodu NATURHOUSE, problémy s klouby zmizely. Začala jsem pomalu a postupně hubnout.

Co jste na NATURHOUSE nejvíce oceňovala?

Chutný a vyvážený jídelníček z dostupných surovin, zelenou kávu APINAT, přípravky na odbourávání tuku, vynikající sušenky FIBROKI a nesmím opomenout všestrannou vlákninu FIBROKI. Všechny produkty mi moc chutnaly, výborně se mi s nimi hublo a dávaly řád každodennímu jídelníčku.

Pokračujete s užíváním produktů i nyní ve stabilizační fázi?

Ano, samozřejmě. Svůj den začínám zelenou kávou APINAT a po obědě a večeři si dopřávám vlákninu FIBROKI jako dezert.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Byly motivací nezapomenout na to, jaký mám cíl.

Jak se změnil Váš jídelníček?

Jím víc ovoce, zeleniny, zeleninových polévek, bílého masa, ryb, bílých jogurtů, vlákniny. Sladkosti jím pouze výjimečně = nemám na ně ani chuť. Naučila jsem se s podporou poradkyně Ivy jídlo v rámci dne rozplánovat, vědět, kdy co a kolik jíst, dostala jsem spousty receptů, nápadů… a také vím, jak některé dny odlehčit.

Čím Vás NATURHOUSE obohatil?

Uvědomila jsem si, že opravdu to staré pořekadlo platí – nemusím žít, abych jedla, ale jíst, abych žila.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké změnit svůj životní styl?

Nejtěžší byl první týden, než jsem si zvykla jíst v určitých intervalech. Dříve jsem se totiž stravovala nepravidelně, kdy mne to zrovna napadlo, anebo jen tehdy, kdy jsem měla na něco chuť. Další týdny to už bylo snadné.

Jste na konci své cesty. Jaké máte další cíle?

Dosáhla jsem své cílové hmotnost a nyní si své nové stravovací návyky chci udržet. Cítím se krásně, plná života, energie, optimismu, mám radost sama ze sebe. Mé poděkování patří výživové poradkyni Ivě Bednaříkové a celému kolektivu v Brně Orlí.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě