Jana ze Znojma zhubla 8 kg

Jana Jandová

  • Výška: 166 cm
  • Věk: 55 let
  • Původní váha: 84 kg
  • Současná váha: 76 kg
  • Délka trvání: 5 měsíců
  • Velikost oblečení před: 44
  • Velikost oblečení po: 40
"Cítím se skvěle, všichni mě chválí, že jsem dokázala zhubnout."

Raduje se paní Jana Jandová, která ve znojemské výživové poradně NATURHOUSE odložila 8,2 kg, jako bonus k tomu ji přestaly bolet klouby a může nosit pěkné oblečení o 2 čísla menší.

Můžete nám sdělit, co Vás vedlo k tomu začít hubnout s podporou NATURHOUSE?
"Nepravidelnou stravou, nedodržováním pitného režimu, pitím kalorických nápojů a pojídáním sladkostí jsem se dostala na váhu téměř 90 kilogramů. Má nadváhapak vedla ke zdravotní komplikaci, bolely mě klouby a záda. Jak jsem byla silná, nemohla jsem ani pořádně cvičit. Začal se z toho stávat bludný kruh a já nevěděla, jak z něj ven."

Zkoušela jste se svých nadbytečných kilogramů zbavit sama?
"Několikrát jsem se pokoušela držet různé diety, dělenou stravu apod. Sice se mi podařilo úbytkem jídla shodit 6 kilogramů, ale vždy nastal jo-jo efekt, jakmile jsem se vrátila ke svému původnímu stravovacímu režimu, a pomalu se začala váha vracet zpět."

Proto jste navštívila NATURHOUSE, jak jste se o nás dozvěděla?
"Při procházení městem mi byla nabídnuta asistentkou možnost bezplatného změření poměru vody a tuku v těle, a to rozhodlo, že jsem začala docházet na pravidelné konzultace k výživové poradkyni Haně Konopkové."

Jak se Vám podařilo shodit?
"Největší změnou samozřejmě byla úprava jídelníčku, zvýšení pitného režimu, vypuštění tučných výrobků, sladkostí, pravidelnost ve stravě, vynechání pečiva, zvýšení příjmu ovoce a zeleniny. Výtečné byly také podpůrné produkty, které mi pomohly nastartovat metabolismus. Opomenout nemohu ani týdenní konzultace a podporu a motivaci od poradkyně Hanky."

Byly i situace kdy jste dietu porušila, nebo byste nejraději s hubnutím skončila?
"Zpočátku jsem měla hlad a také různé chutě, hlavně na sladké. Přiznávám se, že byly chvíle, kdy jsem byla rozhodnuta s hubnutím skončit, ale vždy po návštěvě NATURHOUSE a zjištění, že kila jdou pomalu dolů, jsem se rozhodla vydržet a cíl 10 kilogramů dotáhnout do zdárného konce."

Oblíbila jste si některý z produktů, který jste užívala?
"Velmi mi chutnaly suchary, sušenky a vláknina FIBROKI. Zvlášť na vlákninu s bílým jogurtem nedám dopustit."

Se svou současnou váhou jste již spokojená?
"Nyní se cítím skvěle, přátelé a rodina mě podporují a chválí, že jsem dokázala zhubnout. Jako bonus k tomu mě přestaly bolet klouby a mohu nosit pěkné oblečení o 2 čísla menší. Začala jsem také pěstovat pěší rychlou chůzi a cítím se výborně. Za to všechno vděčím výživové poradkyni Hance Konopkové, moc děkuju."

 

 

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě