Jana ze Starého Města zhubla téměř 46 kg

Jana Katrňáková

  • Výška: 158 cm
  • Věk: 35 let
  • Původní váha: 111 kg
  • Současná váha: 65 kg
  • Délka trvání: 8 měsíců
  • Velikost oblečení před: 50-52
  • Velikost oblečení po: 40
"Nejprve jsem byla skeptická, ale nakonec jsem díky NATURHOUSE zhubla 45,5 kg."

Svěřila se paní Jana Kartňáková, která díky odborné pomoci výživové poradkyně v uherskohradišťském centru NATURHOUSE výrazně zeštíhlela.

"Chtěla bych se s Vámi podělit o svůj „hubnoucí příběh“. Jednoho jarního dne jsem šla s dcerou kolem pobočky NATURHOUSE v Uherském Hradišti a oslovila mne mladá slečna, jestli bych si nechtěla změřit BMI a poměr tuku a vody v těle. Vzhledem k tomu, že už jsem byla delší dobu se svou váhou nespokojena, využila jsem toho a měření jsem podstoupila. Všechny údaje, které mi slečna sdělila, byly pro mne naprosto alarmující a tak jsem se objednala na první úvodní konzultaci. Jelikož se na nás ze všech stran chrlí spousta informací o zaručeném hubnutí, byla jsem trochu skeptická, ale nakonec jsem byla velmi příjemně překvapena."

"Paní dietoložka Romana Hanačíková se mnou probrala mé dosavadní stravovací návyky, zdravotní problémy a nakonec mi sestavila jídelníček a doplnila jej produkty z výtažků z rostlin. Odcházela jsem domů s nadšením, jak hned od zítřejšího dne začnu hubnout. Po týdnu jsem přišla na konzultaci, kde po přeměření jsem měla o 2 l vody a 1 kg tuku méně, což mne opět motivovalo v hubnutí pokračovat."

"Do výživové poradny NATURHOUSE v Uherském Hradišti jsem docházela každý týden a dostávala jsem od paní dietoložky nové jídelníčky doplněné o produkty, které jsem poctivě užívala a které mi pomáhaly v hubnutí. Celým hubnutím mne provázela vláknina FIBROKI, dávala jsem si ji do jogurtu a vždy jsem se na ni těšila. Byl to vždy takový můj rituál, udržovala mne nasycenou a spokojenou. Také jsem si velmi oblíbila ampule FLUICIR, které mi pomáhaly v boji proti zadržované vodě a navíc výtečně chutnaly."

Úspěchy se dostavovaly z týdne na týden a já pomalu odkládala oblečení a šahala po menších a menších velikostech. Během 8 měsíců jsem zhubla 30 cm v pase a ubyla na váze 45,5 kg. Cítím se mnohem lépe fyzicky i psychicky. Když jdu do schodů, nejsem vůbec zadýchaná, bez problémů jezdím na kole a mám mnohem lepší náladu.

"Je pravda, že se mi jídelníček výrazně změnil, jím úplně jinak, pravidelněji, lehčeji, pestřeji a vůbec zdravě. Nejdůležitější je si vše dopředu naplánovat, abych věděla, co mám nakoupit a měla všechny suroviny k přípravě jídla. A za to vděčím také mé výživové poradkyni z NATURHOUSE."

"Nejdůležitější však pro mě je, že se mé zdravotní problémy výrazně zlepšily a cítím se mnohem lépe. Ráda bych poděkovala výživové poradkyni Romaně Hanačíkové za podporu a vlídná slova, také díky ní jsem dokázala tak pěkně zhubnout."

 

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě