Jana z Prahy zhubla 23 kg

Jana Benešová

  • Výška: 173 cm
  • Věk: 46 let
  • Původní váha: 105 kg
  • Současná váha: 82 kg
  • Délka trvání: 5 měsíců
  • Velikost oblečení před: 44-46
  • Velikost oblečení po: 40
"NATURHOUSE mi zachránil zdraví. Na doporučení lékařky nemusím užívat léky na diabetes, vysoký krevní tlak ani cholesterol"

Raduje se paní Jana Benešová, která ve výživové poradně v galerii Zlatý Anděl v Praze odložila 22,8 kg, zlepšila si zdravotní stav a omládla.

Jak jste objevila výživovou poradnu NATURHOUSE?
"Vlastně úplnou náhodou při nakupování jsem se šla z legrace zvážit. Oslovila mě příjemná paní a vysvětlila mi, jak to zde chodí. Byla jsem zvědavá, jestli to funguje. Nevěřila jsem přípravkům, ani tomu, že zhubnu."

Jak se vyvíjela Vaše váha před dietou a po ní?
"Před dietou s NATURHOUSE jsme měla od 1. těhotenství 95-105 kg, tedy neuvěřitelných 23 let. Při 3. těhotenství v roce 2006 jsem onemocněla cukrovkou, zvýšil se mi krevní tlak i hladina cholesterolu v krvi. Na tyto všechny neduhy mi můj ošetřující lékařka předepsala léky. Po operaci krční páteře jsem se necítila dobře. Potřebovala jsem změnu, nebyla jsem spokojená sama se sebou."

Co Vám vyhovovalo v průběhu hubnutí?
"V průběhu hubnutí mi vyhovovalo, že metoda NATURHOUSE skutečně funguje. Produkty a nový jídelníček mě naučily pravidelnému konzumování potravy a důslednosti. Pracuji na 12hodinové směny (denní a noční). Cítila jsem, že mi nový režim vyhovuje a vidím výsledky. Cítím se po všech stránkách lépe. Zlepšilo se mi zdraví. Začala jsem dokonce i cvičit."

Jak Vám pomáhaly produkty NATURHOUSE a které jste si oblíbila?
"S produkty jsem spokojená. Již jsem začala věřit, že fungují."

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní kontroly?
"Týdenní kontroly byly pro mě nesmírně důležité. Pokaždé jsem se radovala z každého odloženého kila. A nesmírně si vážím své výživové poradkyně paní Heleny Rybkové za její profesionální přístup, cenné rady i trpělivost.

Bylo pro Vás těžké zhubnout?
"Když se teď na své hubnutí dívám zpětně, nebylo, ale sama bych to nedokázala."

Dosáhla jste Vaší cílové hmotnosti?
"Cílové hmotnosti ještě ne, protože z původní cílové hmotnosti 85 kg jsem si dala nový cíl mít 75–80 kg."

Jak se změnil Váš jídelníček?
"Jídelníček se mi moc nezměnil, ale naučila jsem se jíst pravidelně a menší porce. Naučila jsem se vařit zdravá a chutná jídla. Naopak jsem opustila od nekvalitního „rychlého“ jídla, jako jsou bagety, smažené sýry apod."

Jak se cítíte po dietě?
"Z vyšetření u praktické lékařky vyplynulo, že se můj krevní obraz navrátil do normálních hodnot cukru a cholesterolu v krvi. Lékařka mi nejprve vyhubovala, ať okamžitě začnu normálně jíst a nedržím drastické diety. Tak jsem jí vysvětlila, že žádné drastické diety nedržím a že za tím vším je NATURHOUSE. Ošetřující lékařka byla přímo nadšena mými výsledky a odebrala mi léky na diabetes, cholesterol i zvýšený tlak. Dalo by se říct, že mi NATURHOUSE zachránil zdraví."

Čím Vás dieta NATURHOUSE obohatila?
"Obohatila mě o nové poznatky ve zdravé výživě, produkty a výtečné recepty, které jsem neznala. Již vím, že se dá žít bez párků a housek."

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?
"Ano, cvičila jsem, pokud to šlo, tak pravidelně."

Plánujete do NATURHOUSE chodit i nadále?
"Zatím ano, budu NATURHOUSE navštěvovat, dokud nezhubnu do nově zvoleného cíle."

 

 

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě