Jana z Děčína zhubla 15 kg

Jana Němečková

  • Výška: 172 cm
  • Věk: 39 let
  • Původní váha: 78 kg
  • Současná váha: 63 kg
  • Délka trvání: 5 měsíců
  • Velikost oblečení před: 44
  • Velikost oblečení po: 38
Nemám problém si novou váhu udržet díky novým stravovacím návykům

Říká paní Jana Němečková, která zhubla téměř 15 kg díky fundované pomoci v děčínském dietetickém centru NATURHOUSE.

Už dlouhou dobu jsem si říkala, že bych chtěla zhubnout. Kupovat si stále větší oblečení není řešení. Ale nikdy jsem se k hubnutí sama nepřinutila. Občas jsem sice omezila příjem jídla, hlavně čokolád, ale po nějaké době jsem se opět vrátila ke svému starému zvyku „slupnout“ cokoli a kdykoli.

Na nápad hubnout s pomocí odborníků mě přivedla moje kamarádka, která již do děčínského dietetického centra NATURHOUSE chodila.  Byla spokojená zejména s přátelským a motivujícím přístupem celého personálu a také na sobě pozorovala váhové úbytky. Požádala jsem ji o zprostředkování kontaktu a ona mi domluvila konzultaci.

Odbornice na výživu Míša Hanušová mě nejprve změřila, zvážila a ptala se mě na mé stravovací návyky a životní styl vůbec. Poté mi poradila s jídelníčkem, který vychází ze zásad středomořské diety, je tedy lehký, pestrý a je možné jej různě kombinovat. Poté mi doporučila potraviny, které jsou pro mě vhodné, poradila mi s pitným režimem a k tomu jsem přidala lehký pohyb. Díky tomu jsem věděla, co, kdy a v jakém množství jíst. Připadalo mi, že v podstatě stále jím a přitom netrpím hlady a k tomu ještě hubnu.

Součástí pestré diety byly také exkluzivní produkty, které jsou vyrobeny na bázi výtažků z rostlin. Tyto produkty nejen že podpořily mé hubnutí, ale také mi pomohly v boji s chutěmi na sladké. Díky vyváženému jídelníčku i pravidelným kontrolám jsem neměla důvod dietu porušovat. Když jsem si nebyla jistá s výběrem potravin, mohla jsem kontaktovat svoji osobní výživovou poradkyni Míšu a poradit se s ní i mimo domluvenou konzultaci. Musím uznat, že přístup mé výživové poradkyně byl skvělý, byla vždy příjemná, dobře naladěná a povzbuzovala mě v mé cestě za vysněnou váhou.

Díky obrovské podpoře mé rodiny i mé dietoložky jsem dokázala zhubnout nakonec více, než jsem si původně stanovila. Moje výchozí váha byla 77,9 kg a nyní vážím 63 kg. Nemám problém si svoji novou váhu udržet díky novým stravovacím návykům, které jsem si v NATURHOUSE dobře osvojila. Také oceňuji, že mohu stále chodit na kontrolní převážení a v případě jakýchkoliv problémů s váhou to začít řešit včas.

 

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě