Jakub z Plzně zhubl 27 Kg

Jakub Čech

  • Výška: 175 cm
  • Věk: 39 let
  • Původní váha: 115 kg
  • Současná váha: 89 kg
  • Délka trvání: 7 měsíců
  • Velikost oblečení před:
  • Velikost oblečení po:
NATURHOUSE je přesně to, co jsem potřeboval

Pochvaluje si Jakub Čech, který díky fundované pomoci na pobočce na Americké třídě v Plzni shodil 26,7 kg.

 

Od dětství jsem byl aktivním sportovcem, v juniorských kategoriích jsem dělal cyklistiku na vrcholové úrovni. Po skončení mé aktivní kariéry mi sice ubylo pohybu, ale o to více začalo přibývat kilogramů. Člověk se s tím naučí žít, ale budu k sobě upřímný, své také sehraje lenost. Najednou zjistíte, že si již nemůžete ani prohlédnout své fotky z dovolené bez pocitu studu. Korunu tomu pak nasadila preventivní kontrola u lékaře a výsledky rozboru krve, které ukázaly zvýšenou hladinu tuku, kyseliny močové a vysoký krevní tlak. To se mi ale vůbec nelíbilo, a protože jsem bojovník tělem i duší, rozhodl jsem se, že se svojí nadváhou zatočím.

 

Sednul jsem si proto k počítači, porozhlédl se po internetu a zjistil, že odbornou pomoc mám přímo za rohem asi 100 m od bytu. A tak jsem se objednal po telefonu na první konzultaci do dietetického centra NATURHOUSE v Plzni na Americké třídě.

 

Úvodní konzultace trvala asi 30 minut a zkušená paní poradkyně mě nejprve zvážila na speciální váze, která ukazuje složení těla, tedy procentní zastoupení svaloviny, tuku a vody, a potom mi předala jídelníček, který obsahovat doporučení kolik, čeho a kdy sníst, a vytiskla mi také recepty na přípravu jídel. Kromě jídelníčku, který vychází ze zásad středomořské kuchyně, je tedy lehký, pestrý a jednoduchý na přípravu jídel, mi také doporučila unikátní podpůrné produkty NATURHOUSE společně s lehkým pohybem.

 

První týden, kdy jsem dodržoval zásady NATURHOUSE, utekl jako voda a já šel na první kontrolu. Výsledek mě mile překvapil, měl jsem 5 kilo dole, což pro mě byla po dlouhé době první velká satisfakce. Váhový úbytek poté pokračoval týden po týdnu, bez problémů jsem zvládl i Vánoce. Po šesti měsících se mi podařilo zhubnout 26,7 kg a obvod pasu se mi zmenšil o neuvěřitelných 26 cm. Díky odložení takového „závaží“ jsem se opět vrátil k aktivní jízdě na kole a užívám si pocit, že po každé projížďce nemusím kupovat nové kolo.

 

Po kontrolách u lékaře mi byly postupně odebrány všechny léky s konstatováním, že již není co léčit. Nyní mám za sebou osm týdnů udržovací diety a váha se i přes občasné prohřešky ustálila na 89 kg z původních 115,7 kg. Naučil jsem se opět snídat a najít si čas i na svačiny. Stravuji se teď častěji a díky tomu i víc než jsem byl kdy zvyklý. Umím si také najít kvalitní potraviny a k radosti mé manželky jsem začal dokonce i vařit.

 

Za to všechno bych chtěl poděkovat mé výživové poradkyni Heleně Veselé a celému kolektivu plzeňského dietetického centra NATURHOUSE na Americké třídě.

 

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě