Iveta zhubla 37 kg

Iveta Riedlová

  • Výška: 160 cm
  • Věk: 52 let
  • Původní váha: 107 kg
  • Současná váha: 70 kg
  • Délka trvání: 9 měsíců
  • Velikost oblečení před: 52
  • Velikost oblečení po: 40–42
"Ke své momentální váze jsem se doslova projedla! A musím říct, že se mi díky tomu hodně zvedlo i sebevědomí. Jsem prostě velmi spokojená."

Pracovat se seniory je mnohdy náročná práce, a to jak psychicky, tak i fyzicky. Ví o tom své i paní Iveta. Sama se již předtím snažila srovnat si váhu nejrůznějšími dietami, aby vše lépe zvládala, ale až s pomocí výživové poradny NATURHOUSE v Bruntále se dostala ke své vysněné postavě. Iveta během 9 měsíců zhubla úžasných 37 kilogramů. V práci se teď cítí lépe a s větší energií se postará o své klienty a právě více energie zbývá i na rodinu. Čtyřletý vnouček je neposeda, ale paní Iveta mu teď stačí a zažijí spoustu legrace i při procházkách s pejskem.

Iveto, můžete nám sdělit, co vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Byl to nápad mé nejlepší kamarádky, která věděla, že chci zhubnout. Po několika letech mého neúspěšného snažení a zkoušení různých diet mi doporučila moji sousedku, která je výživovou poradkyní v NATURHOUSE v Bruntále.

Pamatujete si, jak probíhala vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

No jejda! Přestože jsme se s paní Janou Bieglerovou znaly, přivítala mě naprosto profesionálně. Vysvětlila mi metodu hubnutí v NATURHOUSE. Byla to pro mě spousta nových informací, až jsem se bála, že to nezvládnu. Ale bylo mi to vysvětleno opravdu srozumitelně a cítila jsem, že budu mít vedení, oporu a hlavně odborné poradenství. Dostala jsem rady, jak, co a kolik jíst, kolik vypít tekutin a spoustu dalších doporučení.

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

Neměla jsem hlad ani chuť na sladké, jídelníček byl pestrý a jídla dostatek. Dostávala jsem veškeré podklady a hlavně mě těšil zájem poradkyně. Vždy mě pochválila.

Co pro vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Těšila jsem se! Docela rychle jsem si tento způsob hubnutí osvojila, mé výživové poradkyni jsem věřila a těšilo mě každý týden vidět úbytek na váze. Toto, plány na další týden a pochvala paní poradkyně mě velmi motivovaly.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly vás?

U mě bylo důležité naučit se pravidelnosti. Hlavně změnit životní styl a přemýšlet o potravinách, aby byl jídelníček vyvážený. Prostě pochopit, že tohle není žádná další dieta, ale opravdové, udržitelné zhubnutí.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Oblíbila jsem si jich spoustu. Na redukci tuků LEVANAT, na odbourávání vody FLUICIR, ale také BERLIN, tyčinky, polévky. Moc mi chutnaly sušenky, no a vláknina, ta je úplně super!

Pokračujete s užíváním produktů i nyní?

Ano, samozřejmě. Nejen proto, že pokračuji dál – můj cíl už je na dohled, ale také proto, že mi chutnají a cítím se po těchto produktech i vitálnější.

Když se ohlédnete zpět, připadalo vám těžké zhubnout?

Jak už víte, vyzkoušela jsem hodně diet. Tady mi to vyhovuje. Nepočítám žádné kalorie, jím, na co mám chuť. Mohu říct, že jsem se ke své momentální váze doslova projedla. A když máte ještě to správné vedení – je to pohoda.

Jak se cítíte nyní lehčí o 37 kg?

Jsem šťastná. Hodně se zlepšil můj zdravotní stav, mám více energie, mohu si koupit oblečení, které se mi líbí, a ne jen to, které mi sedne. A musím říct, že se mi díky tomu hodně zvedlo i sebevědomí. Jsem prostě velmi spokojená.

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?

Ze začátku mi to nebylo mou poradkyní ani doporučeno, kvůli zátěži na klouby atd. Až po 10 shozených kilech jsem pomalu začala a je to úžasné, že už si normálně třeba dřepnu. Teď začnu už více jezdit na kole a chodit na túry, tak jako dřív.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Samozřejmě. Cítím se v poradně velmi dobře. A to tím, že mám skvělou, usměvavou výživovou poradkyni Janičku Bieglerovou, která dokáže člověka správně nasměrovat, podržet, povzbudit, ujistit jej, že je to správná cesta. Dnes už si popovídáme nejen jako klientka a výživová poradkyně, ale i – teď to mohu říct – jako přítelkyně.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě