Iveta z Červeného Kostelce zhubla 25 kg

Iveta Vlčková

  • Výška: 162 cm
  • Věk: 38 let
  • Původní váha: 95 kg
  • Současná váha: 70 kg
  • Délka trvání: 7 měsíců
  • Velikost oblečení před: 48
  • Velikost oblečení po: 38
"Dnes bych si do batohu musela přibalit 25 kg cukru, abych na tom byla jako loni."

Raduje se paní Iveta Vlčková, která v náchodské výživové poradně NATURHOUSE odložila 25,4 kg, naučila se optimálně stravovat, dodržovat správný pitný režim a neskutečně prokoukla.

"Už jako dítě na základní škole jsem měla 68 kg. Po dětech šla váha dál pozvolna nahoru a to i přesto, že jsem nejedla sladké, nepila slazené nápoje a jedla v podstatě nárazově ze zvyku. Neznala jsem pocit hladu. Když váha ukázala 95 kg a vyskytly se jisté zdravotní problémy, řekla jsem si a dost!"

"Už dříve jsem zkoušela redukovat svoji hmotnost, ale bez uspokojivého výsledku. Na internetu je spousta návodů, jak hubnout, ale jednotlivé rady si kolikrát odporují nebo jsou nedostatečné a já viděla, že tudy cesta alespoň pro mne nevede. A bez cizí pomoci to nepůjde. Jednoho dne jsem procházela v Náchodě pasáží Magnum a uviděla výživovou poradnu NATURHOUSE. Doma přes internet jsem si zjistila bližší informace, vzala do ruky telefon a domluvila si schůzku."

"Při první návštěvě mi paní dietoložka Ing. Jarmila Musilová řekla, že musím totálně změnit své stravovací návyky, což v podstatě byl můj největší problém. Začít snídat, jíst pravidelně pětkrát denně a přidat hodně zeleniny. Nedělala mi problémy změna stravy, ale velké množství v podobě 5 jídel a pravidelnost. Také jsem si musela začít hlídat svůj pitný režim, jelikož moje přebytečná kila byla z velké části tvořena zadržovanou vodou."

"Odcházela jsem z úvodní konzultace s jídelníčkem na míru a spoustou informací. A hlavně radou, ať zachovám klid a vše si řádně promyslím a zavolám, pokud budu mít jakýkoliv dotaz nebo problém. Nejdůležitější a nejtěžší na hubnutí bylo si to vše hezky srovnat v hlavě."

"Musím přiznat, že byly i situace, kdy jsem dietu porušila. Když držíte dietu na Vánoce, tak to ani jinak nejde. Ale skončit jsem nikdy nechtěla. Motivací mi bylo každé shozené kilo, ale i představa, že až se příště vydáme na nějakou horskou túru, tak s sebou nepotáhnu svoji „povinnou zátěž“. Dnes bych si do batohu musela přibalit 25 kg cukru, abych na tom byla jako loni."

"Pravidelné týdenní kontroly a rady, nárazové diety a široký sortiment produktů na bázi výtažků z bylin mi pomohly dosáhnout mého cíle a dostat se i o kousek dál, než jsem původně plánovala. Z produktů musím jmenovat vlákninu FIBROKI, která se stala nepostradatelnou součástí mého jídelníčku. Moc mi chutná a pomáhá zahánět chutě na sladké."

"Celému kolektivu NATURHOUSE přeji spousty spokojených klientů. Ale hlavně bych chtěla poděkovat paní dietoložce Ing. Jarmile Musilové, asistentkám Silvii Zimlové a Martině Jiráskové, rodině a pár přátelům, kteří mne celou dobu podporovali."

 

 

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě