Iveta z Bernatic zhubla 15 kg

Iveta Grundová

  • Výška: 164 cm
  • Věk: 49 let
  • Původní váha: 93 kg
  • Současná váha: 78 kg
  • Délka trvání: 6 měsíců
  • Velikost oblečení před: 52
  • Velikost oblečení po: 42
"Cítím se mnohem lépe a ještě lépe se cítí mé ego."

Paní Iveta Grundová se během několika let dostala nad 90 kg. Společně s tím se přidaly také zdravotní problémy. Pak si všimla, že manžel její kamarádky zhubl a byl moc spokojený. Vydala se tedy také do NATURHOUSE. Po 6 měsících má 14,5 kg dole, přes břicho zeštíhlela o 14 cm a nosí oblečení v běžné velikosti 42. A s hubnutím ještě neskončila.

 

Iveto, řekněte, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Vlastně 2 věci - mé zdravotní potíže a velký váhový úbytek manžela mé kamarádky. Věděla jsem, že mé zdravotní potíže souvisejí s tím, jak jsem poslední dobou přibrala. Současně mě překvapilo, jak krásně zhubl manžel mé kamarádky. Zjišťovala jsem si tedy více informací a prý se mu to povedlo v trutnovské výživové poradně NATURHOUSE. Řekla jsem si tedy, že za zkoušku nic nedám. A dnes svého rozhodnutí opravdu nelituju.

 

Začala jste tedy hubnout s podporou výživové poradkyně Taťány Kačerové. Pamatujete si na svoji úvodní konzultaci?

Po milém uvítání jsme začaly rozebírat s poradkyní Taťánou mé stravovací návyky, pohybové aktivity, zdravotní potíže a pitný režim, pak proběhlo měření, vážení a přeměřování obvodů. Poté jsem dostala jídelníček na 1. týden a doporučené produkty. Překvapilo mě, kolik toho mám každý den sníst i vypít. Vlastně od oné úvodní konzultace mi moc vyhovovalo, že mi každý týden paní poradkyně vše vysvětlila, poradila, doporučila nový jídelníček a produkty. Vše probíhalo v přátelské atmosféře, profesionálně a rychle. I při mém vytížení zdravotní sestry jsem si každý týden dokázala najít 15 minut na konzultaci v NATURHOUSE.

 

Co Vám na metodě NATURHOUSE vyhovovalo?

Pravidelné konzultace každý týden a pak úprava jídelníčku v pravidelnost a nižší konzumaci soli. Také jsem si vylepšila pitný režim.

 

Kromě úpravy jídelníčku jste každý týden užívala produkty. Které jste si oblíbila?

Oblíbila jsem si hlavně sušenky PEIPAKOA BAMBOU a suchary FIBROKI, hlavní produkty jsem užívala dle rad své poradkyně.

 

Jak se cítíte nyní lehčí o 14,5 kg?

Cítím se mnohem lépe a ještě lépe se cítí mé ego. Přijde mi, že toho zvládnu hrozně moc. I špatné nálady mě přešly a zdravotní problémy jsou ty tam.

 

Dosáhla jste nádherného výsledku. Cvičila jste také?

Cvičení mi poradkyně doporučovala, ale s pracovní vytížeností to opravdu zkombinovat nešlo. Procházky každý den mi ale problém nedělaly. Děkuju poradkyni Taťáně Kačerové za její rady a pomoc a těším se na pokračování ve změně životního stylu s její podporou.

 

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě