Ivana z Lampertic zhubla 14 kg

Ivana Brožková

  • Výška: 161 cm
  • Věk: 43 let
  • Původní váha: 83 kg
  • Současná váha: 69 kg
  • Délka trvání: 5 měsíců
  • Velikost oblečení před: 46-48
  • Velikost oblečení po: 38
"Skvělý pocit a spokojenost. Navíc bez zdravotních problémů."

Paní Ivana Brožková přišla do výživové poradny NATURHOUSE v Trutnově s cílem zhubnout a zbavit se zdravotních komplikací, které pramenily z nadváhy. Během 5 měsíců svého cíle dosáhla. Navíc zeštíhlela v pase a přes břicho o 13 cm a může si kupovat krásné, barevné a mladistvé oblečení v běžné konfekční velikosti 38.

 

Paní Ivano, řekněte, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Už delší dobu jsem se snažila zhubnout. Vyzkoušela jsem spousty diet, ale po malém úbytku váhy jsem časem zase přibrala. Začala jsem mít i zdravotní problémy. Na internetu jsem našla poradnu NATURHOUSE. Dlouho jsem přemýšlela, jestli tam mám jít. Teď jsem ráda, že jsem se správně rozhodla.

 

Pamatujete si, jak probíhala Vaše první konzultace?

První návštěva u výživové poradkyně Taťány Kačerové byla velmi příjemná. Poradkyně mě zvážila a změřila. Rozebrala se mnou BMI, tělesný tuk, zadržovanou vodu a s tím spojené zdravotní potíže. Pak jsme si povídaly o mém zdravotním stavu, mém jídelníčku a pitném režimu. Na základě toho jsem dostala jídelníček a k němu mi navrhla produkty, které mi pomáhaly při hubnutí. Hned po týdnu jsem se cítila lépe a zhubla jsem 2 kg, jak ukázalo následné měření. Byla jsem z toho nadšená!

 

Bez úpravy jídelníčku by nebylo možné dosáhnout požadovaných výsledků. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Přestala jsem jíst bílé pečivo, tučná jídla a uzeniny. Naopak jsem začala jíst více zeleniny a ovoce. Zařadila jsem do svého jídelníčku více ryb. Začaly mi chutnat výrobky ze sójových bobů. Tyto změny mi ale nijak nevadily, naopak jsem byla za ně ráda. Díky tomu se můj jídelníček obohatil.

 

Kromě úpravy jídelníčku a pravidelného pitného režimu jste užívala také produkty, které Vám pomáhaly na Vaší cestě za štíhlou postavou. Které z produktů jste si oblíbila?

Musím přiznat, že všechny produkty mi moc chutnaly. Oblíbila jsem si sušenky s granátovým jablíčkem FIBROKI, jsou totiž chuťově báječné a pomáhají zahánět nezvladatelné chutě na sladké. Po udržovací fázi, ve které jsem nyní, si určitě některé výrobky budu nadále chodit kupovat, protože mi velice vyhovují, chutnají mi a určitě mi i prospívají.

 

Výsledky svého snažení jste viděla co týden. Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Každý týden jsem se těšila na příjemné konzultace, které mě motivovaly vše dodržovat. Bylo vždy moc milé zavítat za milým personálem v trutnovském NATURHOUSE, poradit se s poradkyní Taťánou a cítit podporu a pomoc.

 

Jak se cítíte nyní lehčí 14 kg?

Jsem spokojená a cítím se skvěle. Všechny mé zdravotní potíže jsou pryč. Jsem velice ráda, že jsem NATURHOUSE navštívila. Děkuju výživové poradkyni Taťáně Kačerové a Pavlíně Karajani za podporu, pomoc a milý přístup.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě