Iva zhubla 8,4 kg

Iva Dotzauerová

  • Výška: 157 cm
  • Věk: 47 let
  • Původní váha: 64 kg
  • Současná váha: 55 kg
  • Délka trvání: 4 měsíce
  • Velikost oblečení před: 42 - 44
  • Velikost oblečení po: 38
"Už obleču oblečení ve velikosti S."

Usmívá se spokojeně paní Iva Dotzauerová, která ve výživové poradně NATURHOUSE v Pardubicích zanechala nadbytečných 8,4 kg a zeštíhlela v pase o 12 cm. Nyní se cítí plná energie a vitality a moc jí těší, že může nosit mladistvé oblečení ve velikosti 38.

Ivo, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Zvědavost a odhodlání. Ne že bych si připadala nějaká tlustá, ale cítila jsem, že už to není ono. S přibývajícími roky se nabalila nadbytečná kila. Postupem času jsem si musela začít kupovat oblečení ve velikosti M, L a dokonce i XL, což už bylo příliš. Uvědomovala jsem si, jak mizerný výběr je v takové velikosti, jak jsou ty věci předražené a navíc neforemné. Jako většina žen jsem chtěla vypadat lépe. Pochopila jsem, že potřebuju pravidelnou podporu a motivaci od skutečného odborníka. To mě zavedlo až ke dveřím výživové poradny NATURHOUSE v Pardubicích.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

Přivítala mě sympatická asistentka a předala mě stejně sympatické výživové poradkyni. Paní poradkyně mě nejprve vyzpovídala stran mých stravovacích návyků, zdravotního stylu, rodinné anamnézy, pohybu, užívaných léků apod. Poté mě zvážila a změřila. Navrhla mi pestrý jídelníček na první týden a produkty k němu. A tak má proměna začala.

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

Pestrost, pravidelnost, rady a nové recepty. Každý si myslí, že když chce zhubnout, musí dřít v posilovně a držet bezmála hladovku. S NATURHOUSE jsem pochopila, jak se stravovat, abych zhubla a svoji váhu si také udržela. Nijak jsem netrpěla, naopak jsem se stravovala pestře, pravidelně a velmi chutně.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Zejména jsem každý týden viděla hmatatelné výsledky a pokrok. Také jsem od paní poradkyně dostávala cenné rady a motivaci. Měla jsem z každé návštěvy radost.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Vyřazení pečiva, příloh a sladkostí. Sladkosti jsem nahradila sušenkami FIBROKI 5C, které jsem si velmi oblíbila.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

O sušenkách jsem se již zmínila, pak nedám dopustit na ampulky FLUICIR, které jsou vyrobeny z výtažků z hroznového vína, borůvky a citrónu. Jednak výborně chutnají, ale také pomáhají tělu zbavovat se nadbytečné tekutiny.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

Je to o vůli. Ze začátku mi hrozně chybělo pečivo a přílohy, ale díky sucharům FIBROKI jsem to ustála.

Jak se cítíte nyní lehčí o 8,4 kg?

Cítím se lehce a plná vitality. Zvládnu plno činností a nejsem vůbec unavená. Zeštíhlela jsem v pase o 12 cm, což se také pozitivně objevilo na velikosti oblečení, už obleču „eSko“.

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?

Ke cvičení doma se moc nedonutím, ale jezdím na koni a na kole.V místě bydliště roznáším 1x týdně letáky, beru to jako zdravotní procházku. A několikrát týdně, když mám čas, jezdím do VIBROSTUDIA v Pardubicích si zpevnit tělo.Bez přiměřeného pohybu by hubnutí asi nešlo.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Ano. Ráda se budu vracet do poradny NATURHOUSE v Pardubicích, abych měla jistotu, že mé nové stravovací návyky jsou stále v pořádku a že opět nepřibírám, to bych nerada!Děkuju milému personálu, moc jste mi pomohli.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě