Iva zhubla 13,6 kg

Iva Šandalíková

  • Výška: 160 cm
  • Věk: 63 let
  • Původní váha: 81 kg
  • Současná váha: 67 kg
  • Délka trvání: 6 měsíců
  • Velikost oblečení před: 46–48
  • Velikost oblečení po: 40–42
"Cítím se nadmíru dobře."

Od té doby, co vkročila paní Iva Šandalíková poprvé do výživové poradny NATURHOUSE v Jindřichově Hradci, uplynulo 6 měsíců. Za tuto dobu ušla pořádný kus cesty. Nyní je lehčí o téměř 14 kg, štíhlejší v pase a přes břicho o 12 cm a může si kupovat slušivé oblečení až o 4 konfekční velikosti menší. Tato proměna jí prospěla po všech stránkách.

Ivo, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Nemohla jsem se vejít do oblečení a necítila jsem se v něm dobře. Tak jsem se rozhodla, že s tím něco udělám. Kolem prodejny NATURHOUSE občas chodívám. Jedno odpoledne mě před ní zastavila výživová poradkyně paní Mgr. Štěpánka Kutišová a nabídla mi možnost okamžitého měření. V tu chvíli jsem už neváhala. Věděla jsem, že jdu do toho. Domluvily jsme si termín první schůzky a začala jsem.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo? 

V hlavě mi utkvělo to, že s tím musím něco udělat. Prostě jsem se pustila do navrhnuté úpravy jídelníčku a k tomu jsem užívala doporučené produkty.

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

Asi nejvíce mi prospěla skladba jídelníčku. Cítila jsem se po zdravějších a lehčích potravinách dobře, měla jsem lepší pocit a začalo se mi snadněji pohybovat.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Cítila jsem podporu ze strany paní poradkyně Štěpánky. Je dobře, že jsem si o změnách mohla s někým promluvit a také to vše mělo určitý řád, který mi vyhovoval.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Vypustila jsem pečivo, přílohy, zcela mi vyhovovala vyšší konzumace zeleniny a ovoce. Právě po těchto změnách jsem se cítila mnohem lehčeji. A u dobrého pocitu nezůstalo. Brzy se také objevily první výsledky.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Velice jsem si oblíbila vlákninové výrobky, jako jsou suchary a vláknina FIBROKI. To byly moje nejoblíbenější produkty. Navíc na mně velmi dobře působil koncentrát ALOE VERA. Jednak mi velmi chutnal, a také jsem pociťovala nový příliv energie. Celkově se má vitalita velmi zlepšila.

Pokračujete s užíváním produktů i nyní?

Nyní jsem již v udržovací fázi. Váhu si tedy chci udržovat a k tomu si svoje oblíbené výrobky zařadím.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

Ne. Zcela jednoznačně mohu říci, že to šlo nad moje očekávání dobře a snadno. Stačilo se držet několika rad a výsledek se dostavil. Mám z něj upřímnou radost.

Jak se cítíte nyní, lehčí o téměř 14 kg?

Cítím se nadmíru dobře. Mám opravdu velmi dobrý pocit. Jsem spokojená.

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?

Mám ráda přirozený pohyb, jako je jízda na kole a běžná chůze. I to mi stačilo k tomu, abych dosáhla přesvědčivých výsledků. Zdá se, že je to právě jídelníček, který je pro zhubnutí zásadní, a proto byl moji prioritou a soustředila jsem se tedy hlavně na jeho dodržování.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Ano, ráda bych. Své výsledky si chci udržet a určitě si nechám váhu odbornou podporou ze strany paní poradkyně Štěpánky ověřit a případně si opět nějakou úpravu stravy doporučit.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě