Ilona zhubla 21 kg

Ilona Jandová

  • Výška: 166 cm
  • Věk: 40 let
  • Původní váha: 86 kg
  • Současná váha: 65 kg
  • Délka trvání: 7 měsíců
  • Velikost oblečení před: 44
  • Velikost oblečení po: 36-38
"Samý tuk, žádný sval, litry vody a špatný jídelníček? Opak je teď pravdou."

Usmívá se spokojeně paní Ilona Jandová, která se o výživové poradně NATURHOUSE v Táboře dozvěděla z místních novin. Na úvodní konzultaci šla sice s obavami, ale vřelý přístup výživové poradkyně jí dal naději, že nadbytečná kila hravě shodí. Za 7 měsíců je lehčí o 21 kg, štíhlejší o 18 cm a sklízí jednu pochvalu za druhou.

Mám dva syny a starostlivou maminku. „Mami, ty máš velký zadek a břicho – nežer tolik, podívej se, jak vypadáš!“ Při mých 166 cm a 86 kg bych asi vážně měla něco dělat. Ale co?

Byla jsem unavená, ohnout se byl problém a stačit klukům? Sama zhubnout ale nezvládnu. V televizi jsem sledovala pořad Jste to, co jíte s panem Havlíčkem a příběhy lidí mě inspirovaly. Rozhodla jsem se napsat na internet a zkusit program Hubni chytře, ale jelikož nejsem s počítačem kámoška, tak se mi nepodařilo přihlásit.

O pár týdnů později jsem dostala do ruky místní časopis Zajímavosti-Inzerce-Přehledně, a tam jsem si přečetla v článku o zdravém životním stylu příběh úspěšné klientky paní Kostrounové. Hned jsem si pomyslela, že tohle je něco pro mě. Budu mít osobní kontakt a pomoc bude na blízku.

Na konci března jsem našla odvahu a dojela do Tábora do výživové poradny NATURHOUSE. Celá vystrašená, s nízkým sebevědomím, plná obav, co mi řeknou, jsem vstoupila dovnitř. Přivítala mě milá, usměvavá a pro mě sympatická výživová poradkyně Marcela Dvořáková.

Po prvním měření a vážení jsem se lekla a chtěla utéct. Samý tuk, žádný sval, litry vody a špatný jídelníček. Popravdě, ještě, že tam byla paní Dvořáková, která mě uklidnila a řekla, že to zvládneme.

Dostala jsem nový jídelníček, plno užitečných rad, receptů a produktů, které mi pomohly shodit kila dolů. Při této konzultaci jsem si dala osobní cíl shodit 20 kg.

Další návštěva už byla veselejší. Po týdnu byla 3 kg pryč. Tak to pokračovalo 5 měsíců, kdy jsem týden co týden navštěvovala NATURHOUSE a shazovala nadbytek tuků a zadržovanou vodu.

Musím říct, že začátky byly velmi těžké jak pro mě, tak pro mé okolí. Musela jsem si zvyknout na pravidelnou stravu, nové chutě a na nový jídelníček. Přepadaly mě chutě na sladké a večerní mlsání brambůrek. Ale dalo se to zvládnout a teď mě tyto chutě nechávají chladnou.

Spolu s pomocí výživové poradkyně Marcely a kolegyň z práce Vlaďkou a Simonou jsem zvládla shodit 21 kg. Největší dík však patří mému manželovi Františkovi, který se mnou chodil na pravidelné večerní hodinové procházky s trekovými holemi.

Moc jim proto děkuji za tuto podporu a ráda se opět do výživové poradny NATURHOUSE v Táboře pro mé oblíbené sušenky a toustíky FIBROKI vrátím. Přeji úžasnému personálu mnoho dalších spokojených klientů, tak jako jsem byla já.

 

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě