Ilona z Jirkova zhubla téměř 16 kg

Ilona Němečková

  • Výška: 165 cm
  • Věk: 52 let
  • Původní váha: 83 kg
  • Současná váha: 67 kg
  • Délka trvání: 3 měsíce
  • Velikost oblečení před: 42-44
  • Velikost oblečení po: 34-36
"Hubnutí není zadarmo, ale výsledek stojí za to."

Pochvaluje si paní Ilona Němečková, která díky odborné pomoci výživové poradkyně Jany Holé zhubla ve výživové poradně NATURHOUSE v Chomutově 15,4 kg za 3 měsíce.

"Můj příběh začal v březnu 2013, kdy jsem jako každý rok bojovala s přebytečnými kily, která jsem nabrala v zimních měsících. Měla jsem problémy s váhou již dříve, ale moc jsem to neřešila. Vždy se vše schovalo pod správně voleným oblečením. Také jsem zkoušela hubnout vlastními silami dle různých diet, změnou jídelníčku, ale nedokázala jsem vyvážit stravu tak, aby chutě na sladké přešly, jen se zmírnily. Má kila šla trochu dolů, ale jo-jo efektse dostavil vždy, jakmile jsem začala opět jíst jako dřív."

"Připadalo mi, že přibírám pouhým pohledem na rohlík. Bylo to však spíše mou neřestí ve sladkém, čokoládě a také špatnou životosprávou. Přes den jsem bývala dost pracovně vytížená, neměla jsem tedy moc času na jídlo. Dojídala jsem se proto až ve večerních hodinách."

"Při letošním opětovném pokusu zhubnout jsem vyrazila pro nějakou zdravou stravu do NATURHOUSE. Myslela jsem si totiž, že je to prodejna se zdravou výživou. S údivem jsem však zjistila, že se jedná o výživovou poradnu, kde kromě vlastních produktů poskytují výživové poradenství zdarma."

"Paní dietoložka Jana mi nabídla správné hubnutí pod dohledem odborníka a vyvážený jídelníček, podle kterého jsem hubla bez jo-jo efektu. Zprvu jsem moc nevěřila. Jaké bylo ale mé překvapení, když za první týden jsem zhubla 3,6 kg. Tento fantastický výsledek mě vedl k tomu, že jsem se rozhodla do hubnutí pořádně obout. A tak to pokračovalo snižováním váhy každý týden."

" Stoupalo mé sebevědomí, mohla jsem odložit volné oblečení a začít si oblékat přiléhavé kalhoty, trička a šaty. Z původní velikosti oblečení 42 - 44 jsem se dostala na velikost 36 i 34podle střihu."

"Mám ráda cyklistiku a mých 16 kg, které jsem zhubla za 3 měsíce, jsem velice ocenila při výkonech na kole. Přidala jsem ke sportu i bruslení."

"Hubnutí není zadarmo, ale výsledek stojí za to, věřte mi. Hlavní je poslouchat rady dietologa a dodržovat je. Výsledek se dostaví zaručeně. Nyní si umím sestavit jídelníček, vyvážit stravu, vím jak dodržovat pitný režim při sportu i mimo něj, aby se nezadržovala voda vtěle a váha zůstala stále stejná. Velice mému tělu prospívá správná strava, cítím se navenek i vnitřně lehce."

"Všem, kteří mají problém s hubnutím a s váhou, vřele doporučuji hubnutí s NATURHOUSE a jejich přípravky. Mými oblíbenými produkty se stala vláknina FIBROKI, kterou jsem nazývala „křupinky“, velice chutné kakao APINAT, dále zelená káva APINAT, suchary FIBROKI, čaje INFUNAT a marmelády DIETESSE.3. Vše chutné a zdravé."

"Chtěla bych také moc poděkovat výtečnému personálu NATURHOUSE hlavně Bc. Janě Holé a Haně Křivánkové a popřát jim spoustu spokojených zákazníků jako jsem byla já a jsem i nyní. "

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě