Helena zhubla 17 kg

Helena Zaifertová

  • Výška: 160 cm
  • Věk: 52 let
  • Původní váha: 95 kg
  • Současná váha: 78 kg
  • Délka trvání: 4 měsíce
  • Velikost oblečení před: XL–XXL
  • Velikost oblečení po: M–L
"Pracovní uniformu si už hravě obleču."

Ještě před 4 měsíci, kdy paní Helena Zaifertová nastupovala do nové práce na pozici asistentky v chrudimské výživové poradně NATURHOUSE, ručička na váze se blížila ke stovce a dostat se do pracovní uniformy bylo pořádným oříškem. Ale protože paní Helena o práci moc stála a současně si přála zhubnout, začala hubnout s podporou své kolegyně a současně výživové poradkyně. Nyní má o 17 kilo méně, zeštíhlela v pase o 15 cm a může nosit slušivé oblečení v konfekční velikosti M–L.

Paní Heleno, Váš příběh je jedinečný v tom, že jste jako asistentka výživové poradkyně NATURHOUSE v Chrudimi začala hubnout právě ve své práci. Co Vás k této myšlence přivedlo?

Na začátku to byla nejen šťastná náhoda, ale i shoda dalších okolností, které nastartovaly mé působení ve výživové poradně ve funkci asistentky. „Problém“ nastal, když jsem si chtěla obléknout firemní uniformu. Neuměla jsem si to vysvětlit, ale byla mi malá. Společně s mou milou výživovou poradkyní, paní Ing. Petrou Liškovou, jsme usoudily, že je potřeba něco zásadně změnit.

Pustila jste se tedy do hubnutí s podporou výživové poradkyně…

Celý život jsem držela i nedržela diety všeho druhu, vyzkoušela jsem všechno možné i nemožné a světe, div se – metoda NATURHOUSE na mě opravdu zabrala! Prostě jsem si řekla, že když už ve firmě, která pomáhá lidem hubnout, pracuju, tak to zkusím sama na sobě.

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

Připadalo mi naprosto fantastické to, že každým týdnem jsem viděla přesvědčivé výsledky. To mě motivovalo do dalšího hubnutí. S podporou poradkyně Petry a produktů jsem si hravě zvykla na nový jídelníček. Dokonce ani mé oblíbené sladké mi nechybí. A když náhodou ano, zamlsám si na našich proteinových tyčinkách SLIMBEL SYSTEM.

Zmínila jste z produktů proteinové tyčinky. Oblíbila jste si další produkty?

Kromě tyčinek mi moc chutnala vláknina FIBROKI, zelená káva APINAT a snídaňové cereálie DIETESSE. 3. Ale všechny další produkty, které jsem užívala, byly moc dobré jak chuťově, tak také svým účinkem.

Dnes máte 17 kg dole a přes břicho jste o 15 cm štíhlejší. Co jste díky tomu získala?

Mám plno energie, krásný pocit ze sebe samé, vyhovuje mi, co jím. Baví mě nakupování kvalitních surovin a našich produktů. Zajímám se o zdravé stravování a o vše nové. Společně s novou prací jsem nastartovala i nový život, který mi prospívá a vyhovuje. Ráda bych poděkovala mé kolegyni Ing. Petře Liškové za její podporu, trpělivost a vstřícný přístup. Všem budoucím klientům, kteří s hubnutím váhají, můžu NATURHOUSE jenom doporučit. Když jsem to zvládla já, zvládne to už opravdu každý. Dokonce si troufám hubnout dál. Věřím, že se dostanu ke své cílové hmotnosti 75 kg.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě