Hana zhubla 16,6 kg

Hana Hůlková

  • Výška: 164 cm
  • Věk: 59 let
  • Původní váha: 89 kg
  • Současná váha: 72 kg
  • Délka trvání: 5 měsíců
  • Velikost oblečení před: 46
  • Velikost oblečení po: 42
"Nevěřila jsem, že se mi podaří zhubnout."

Paní Hana Hůlková se řadu let trápila s různými dietami. Pak se přes internet objednala do výživové poradny NATURHOUSE v Brně, Orlí ulici a její život nabral nový směr. Odložila 16,6 kg, zeštíhlela v pase a přes břicho o 12 cm a díky tomu se cítí lehce a těší ji obdivné komentáře blízkých.

Hanko, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Téměř celý život jsem měla sklony k tloustnutí, takže diety jsem držela všemožné. S přibývajícím věkem to bylo ale horší a kila dolů nešla. Už jsem to opravdu sama nezvládala a potřebovala jsem pomoc a podporu. A proto jsem si našla NATURHOUSE v Brně na Orlí ulici – na internetu, přihlásila jsem se se zájmem o redukci hmotnosti.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

Napoprvé jsem do NATURHOUSE šla trochu s rozpaky. Člověk netuší, kdo a co ho tam čeká. Ale opravdu mohu říct, že setkání bylo velmi příjemné a personál je velmi erudovaný, vstřícný, milý. Od první konzultace jsem cítila podporu a pomocnou ruku. Paní Iva Bednaříková, výživová poradkyně na této pobočce, mne seznámila s výsledky po mém převážení, takže už jsem věděla, v čem je u mne problém. Nešlo totiž jen o tuky navíc, ale i o zadržovanou vodu v těle. Stanovila jsem si cíl a pustila jsem se do toho.

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

V žádném případě jsem nijak nestrádala a už vůbec jsem neměla hlad. Všichni si myslí, že když chtějí zhubnout, musí držet dietu, ale s NATURHOUSE je to o úpravě stravy a návyků. Ocenila jsem pestrost, velké množství jídla a nové inspirace k receptům.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Pravidelné konzultace byly pro mě motivující, abych na váze vždy viděla efekt, že hubnu. Snažila jsem se vše dodržovat, a když je vidět výsledek, člověka to popožene dopředu. Prostě vidíte, že vaše snaha má smysl. Podpora od paní Ivy Bednaříkové byla potřebná a také příjemná, vnímala jsem to jako náš společný cíl, opravdový zájem, snahu, abych všemu rozuměla, abych se i v redukčním režimu cítila dobře.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

U mne to bylo hodně o tom naučit se pokud možno pravidelně 5 až 6x denně jíst. Trošku se z kraje omezily přílohy, ale to mi nevadilo, protože na talíři byla spousta zeleniny. Také jsem se učila tomu myslet na svačiny, dostatečně pít a přiměřeně se hýbat.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Velmi jsem si oblíbila snídaňové sušenky s příchutí granátového jablka FIBROKI, vlákninu FIBROKI, která dosytí a zahání chutě na sladké, také jsem zde vystřídala různé doplňky s bylinkami. Vše bylo příjemné a účinné.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

Musím se opravdu přiznat, že jsem si nevěřila, že se mi zhubnout podaří. A je to tak skvělé. Já to dokázala.

Jak se cítíte nyní, lehčí o 16,6 kg?

Cítím se velmi dobře, lehce. Je také moc příjemné, když mi rodina, kolegové, přátelé fandí, obdivují mne, moji silnou vůli.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Určitě se ráda s příjemným kolektivem uvidím, zastavím se pro některé produkty. NATURHOUSE mohu všem, kteří chtějí s váhou něco udělat, jen a jen doporučit. Je zde kolektiv, který v době redukce dokáže podpořit i povzbudit.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě