Hana zhubla 15 kg

Hana Kopačková

  • Výška: 163 cm
  • Věk: 54 let
  • Původní váha: 89 kg
  • Současná váha: 74 kg
  • Délka trvání: 7 měsíců
  • Velikost oblečení před: XXL
  • Velikost oblečení po: L
"Ještě jsem s hubnutím neskončila. JEDEME DÁL!"

Paní Hana přišla do poradny NATURHOUSE s touhou naučit se něco nového. Správně se stravovat a pečovat o svoje zdraví. To se jí podařilo! Dříve unavená a bez energie, dnes aktivní a pozitivní dáma! Přeci jen úbytek 24 cm přes břicho je skvělý pocit. A s hubnutím paní Hana ještě nekončí!

Můžete nám sdělit, co vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Už dlouho jsem přemýšlela, že se svojí postavou a stravováním musím něco udělat. Při práci se mi špatně dýchalo, byla jsem unavená, bez energie a hlavní bylo to, že jsem se na sebe už nemohla podívat do zrcadla.  Jsem aktivní na Facebooku, často jsem sledovala stránky strakonické pobočky NATURHOUSE. Mají tam spoustu příběhů, receptů a motivace, a tak jsem zvedla telefon a objednala se na úvodní konzultaci.

Pamatujete si, jak probíhala vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

Pamatuji si to naprosto přesně. Už když jsem se objednávala přes telefon, tak jsem se dozvěděla veškeré informace ohledně hubnutí, jídelníčku, potřebných bylinek a ceny za ně, takže jsem přišla připravená a natěšená změnit svoje stravovací návyky a naučit se něco nového. Přece jenom jsem celý život jedla podle svých zvyků, které asi nebyly nejlepší. Z celé první schůzky s výživovou poradkyní Evou jsem měla perfektní pocit.

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

Hrozně mě překvapilo, kolik jídla za ten den jsem mohla sníst. Měla jsem opravdu pět jídel denně, a to jsem doteď opravdu neměla. Po konzultaci s paní Evou jsem musela přidat také na pití. A samozřejmě výběr potravin. Žiji na vesnici, takže takový ten přísun zdravých a „lepších“ potravin u nás nedostanu, tak jsem se naučila vždy nakupovat hned po konzultaci ve Strakonicích. Vždy jsme plánovaly jídlo na týden, takže to nebyl problém.

Co pro vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Hrozně se na každou konzultaci těším. Doma se totiž nevážím, opravdu vše dodržuji na 100 %, tak jsem vždy byla zvědavá na výsledky. Když byl někdy malinký hříšek (třeba malé pivo), tak jsem měla trochu černé svědomí, ale vždycky to dopadlo na jedničku.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly vás?

Tak nejdůležitější změna byla v pravidelnosti, v pitném režimu a hlavně ve změně potravin. Zelenina, bílé maso, méně příloh, ovoce na svačiny…

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Na úvodní konzultaci jsem dostala takový startovací balíček, kde byly snídaňové tousty, vláknina a ampule LEVANAT s artyčokem. Se vším jsem byla spokojená. Opravdu, neměla jsem ani s jedním produktem problém. Kupuji si pravidelně tousty a hrozně jsem si oblíbila zelenou kávu. Jednou jsem si ji jen tak koupila ze zvědavosti a nyní ji piji pravidelně.

Pokračujete s užíváním produktů i nyní?

Určitě ano, ještě jsem s hubnutím neskončila. Pokračuji dál. Pravidelně chodím na konzultace, produkty mám doporučené vždy od paní Evy aktuálně a JEDEME DÁL!

Když se ohlédnete zpět, připadalo vám těžké zhubnout?

Mně to těžké nepřijde. Samozřejmě chutě přijdou, někdy se zhřeší, ale nejde o to jídelníček dodržovat úplně detailně, je důležité ho dodržet co nejlépe a pak malá odměna může přijít. Vždycky to na konzultacích probíráme, že mám třeba na něco chuť, tak se snažíme tu potravinu nějak zařadit do jídelníčku.

Jak se cítíte nyní lehčí o 15 kg?

Cítím se skvěle. V práci se hodně naběhám, lépe se mi dýchá, jsem aktivnější, pozitivnější… Lidé mě chválí a to jsem do této doby moc nezažila.

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?

Ne, necvičím. Jezdíme pravidelně do lesa na dřevo, v práci mám pohybu také dost.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Stoprocentně. Ještě nekončím. Hubnutí mně, až na pár výjimek, jde krásně, tak proč toho nevyužít. Jsem spokojená jak s přístupem, tak s jídelníčkem.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě