Hana z Tábora zhubla 15 kg

Hana Hořejšová

  • Výška: 163 cm
  • Věk: 51 let
  • Původní váha: 93 kg
  • Současná váha: 78 kg
  • Délka trvání: 6 měsíců
  • Velikost oblečení před: 52
  • Velikost oblečení po: 46-48
"Zhubnout se dá i s čokoládou v ruce."

Člověk může odložit třeba i 15 kg, aniž by se chuťově omezoval, trápil hlady a strádal. O tom se přesvědčila také paní Hana Hořejšová, která v táborské výživové poradně NATURHOUSE zatím dosáhla na 78,5 kg během 6 měsíců a chystá se hubnout dál. Kromě pochval a obdivů získala také lepší pohyblivost a svůj původní šatník vyměnila za krásné barevné oblečení dostupné v běžných obchodech.

"Tak mám napsat příběh o mém hubnutí, ale co mám psát. To není příběh, to je doslova ze života mého, ale asi i mnohých z vás."

"Moje postava byla po dětech taková hruštička – štíhlejší pas a od pasu dolů taková větší základna. Nohy jsem měla přes kyčle vždy silnější. Od mládí jsem byla zvyklá sportovat. Nebyla jsem taková ta roztřesená tukem, ale ač plnější, přeci jenom pevnější. I když jsem se hýbala, podařilo se mi (asi vlivem věku) přibrat do roka 10 kg."

"Mám zdravotní problémy s koleny, taky jsem se s váhou nelíbila lékaři ani pojišťovně. Nejhorší bylo, že vypadáte na méně kil, než ve skutečnosti vážíte. A tak se posuzuje váha+míra, ne jak se člověk jeví a cítí. Ač jsem se snažila sebevíc, jedla jsem méně, přidala jsem plavání, cvičení a hlavně kolo, váha se jen tak lehce komíhala. Chodím dlouho z práce a než jsem doma udělala určité povinnosti, jako je venčení psa, vaření nebo si zasportovala, žaludek mi už zpíval. Bylo třeba 22:00 a já šla teprve večeřet. Usnout hlady jsem už zkoušela, ale marně."

"Pak přišla rána ze strany, ze které jsem to vůbec nečekala. Navštívila mne známá a než začala povídat, uzemnila mne větou: „Teda, jak to vypadáš, koukej se sebou něco dělat.“ Nezmohla jsem se na jediný odpor, vzhledem k tomu, že to nebyla žádná muší váha. To mne tedy pořádně nakoplo a objednala jsem se do NATURHOUSE v Táboře, jelikož jsem tam před několika lety chodila a byla spokojená."

"Nebylo těžké zvládnout dietní program, jelikož jsem jedla víc, než jsem byla dříve zvyklá, spíš mi vadilo extra vaření jídel večer pro mne a extra pro rodinu. Hubla jsem doslova po dekách nešťastná, že to nejde rychleji. Někdy bylo hodně těžké přesvědčit známé, že to, co mi nabízejí k jídlu nebo k pití, opravdu nechci. Přátelé mi už říkali, že si s vodou nebudou se mnou ťukat. V určitém období jsem se cítila i taková „vyšťavená“. Co mi v jídelníčku začínalo chybět, bylo sladké, na které jsem zrovna dříve moc nebyla. A ejhle, hořká čokoláda vše zachránila. Ne čtvereček, ale aspoň čtyři nebo někdy celou půlku čokolády. Zjistily jsme společně s mojí výživovou poradkyní Štěpánkou Kutišovou, že hubnu bez problémui s tou čokoládou. Dodnes ji mám stále v tašce."

"Po půl roce a po odložení 15 kil mne opět navštívila ta samá známá se slovy: „No vidíš, už je to lepší.“ Ale naštěstí to byla opravdu jen tato jedna odezva na mé snažení. Jinak jsem spíše slyšela, jak mi to sluší a jak jsem pěkně zhubla. Líp se mi i chodí, mám „nový“ "šatník a po krátké přestávce chci zase trošku pokračovat, aspoň 5 kilo dát dolu.

"Děkuju milému personálu v NATURHOUSE v Táboře za vždy vlídná a motivující slova, pochopení a za super atmosféru v poradně. Mé veliké díky patří zvlášť Štěpánce Kutišové."

 

 

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě