Hana z Prahy zhubla 30 kg

Hana Nováková

  • Výška: 178 cm
  • Věk: 43 let
  • Původní váha: 116 kg
  • Současná váha: 86 kg
  • Délka trvání: 8 měsíců
  • Velikost oblečení před: 56
  • Velikost oblečení po: 44
"Pocit vítězství sama nad sebou stojí za všechny řízky světa!"

Raduje se paní Hana Nováková, která během 8 měsíců v pražské výživové poradně NATURHOUSE na Florenci odložila 30kilogramové závaží, naučila se zdravému stravování a ví, jak si svoji krásnou a štíhlou postavu udržet i do budoucna.

 

V červenci 2013 jsem po několika měsících, možná i letech našla v sobě tu sílu a řekla si, že musím se svojí váhou něco udělat. V té době jsem vážila nejvíc ve svém životě. Už nebylo reálné s tím žít, nelíbila jsem se sama sobě.

 

Začala jsem tedy hubnout svépomocí. Nejprve jsem první dva měsíce držela dietu založenou na svých zkušenostech, které jsem v životě nasbírala. Sice jsem zhubla7 kg, ale zjistila jsem, že sama to nezvládnu, že prostě potřebuju především morální sílu, ale samozřejmě i odbornou, abych se dobrala k cíli.

 

Od kamarádky jsem se doslechla o výživové poradně NATURHOUSE. Samozřejmě jsem tomu, co mi říká, zpočátku nevěřila. Ale bylo vidět, že je moje kamarádka spokojená a zvládá dietní režim i při práci, což bylo pro mě rozhodující.

 

Od září jsem tedy začala navštěvovat výživovou poradnu NATURHOUSE na Florenci. Informace, které mi poskytla má výživová poradkyně Martina Divišová při vstupní konzultaci a celkové zhodnocení mého fyzického stavu, bylo dost děsivé. Začala jsem tedy s podporou dietologa a výživového plánu hubnout.

 

Nebyla jsem o účinnosti metody NATURHOUSE přesvědčená. Uvěřila jsem, když přišly první úspěchy, což bylo asi po měsíci, kdy jsme zhubla5 kg. Velký přínos pro mě měly informace a do budoucna i budou, které potraviny a v jaké míře mohu jíst, které jen občas, které každý den. Jasně určený režim střídání pestré a nárazové diety a k tomu vhodně zvolená pohybová aktivita je dle mého názoru klíčem k úspěchu.

 

Stále váháte i Vy? Věřte mi, že pocit vítězství sama nad sebou stojí za všechny řízky světa. Moc děkuji výživové poradkyni NATURHOUSE na Florenci Martině Divišové za profesionální, vstřícný a lidský přístup.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě