Gabriela z Českých Budějovic zhubla 39 kg

Gabriela Fikotová

  • Výška: 159 cm
  • Věk: 40 let
  • Původní váha: 101 kg
  • Současná váha: 62 kg
  • Délka trvání: 9 měsíců
  • Velikost oblečení před: 54
  • Velikost oblečení po: 38-40
"Konečně jsem dokázala zhubnout a nejen to. Vím, jak si svoji štíhlou postavu udržet po celý život."

"Problémy s váhou jsem měla přibližně od svých 25 let. Zkoušela jsem různé diety, ale vždy jsem zhubla jenom 10-12 kg. Zkoušela jsem také hubnout podle „zázračných“ preparátů a prášků na tuky. Sice jsem něco zhubla, ale v momentě, kdy jsem prášky vysadila, vše jsem zase nabrala zpět a k tomu ještě s nějakým tím „bonusem“ v podobě nežádoucích kil navíc. Nevěděla jsem si rady, jak účinně a hlavně trvale zhubnout, byla jsem z toho zoufalá."

"Jednoho dne ke mně přišla kamarádka na návštěvu a začala mi vyprávět o výtečných zkušenostech s výživovou poradnou NATURHOUSE. Chystala se na svatbu, potřebovala zhubnout a v NATURHOUSE jí pomohli. Nějakou dobu jsem ještě váhala, ale pak jsem se odhodlala, zavolala do poradny a začala hubnout."

"Chtěla jsem se líbit sama sobě, lépe a atraktivněji se oblékat a také získat své zdraví zpět. Když jsem začala první den držet pestrou dietu, měla jsem hrozný hlad a říkala si, že tohle hladovění není pro mě. Ale hned druhý den to bylo lepší a po pár dnech jsem si zvykla na nový pravidelný stravovací a pitný režim."

"Líbilo se mi na týdenních kontrolách, že mi kila jdou pěkně dolů. Moje výživová poradkyně Jana Jarošová mě vždy pochválila, povzbudila a doporučila, jak pokračovat dál. Dříve jsem byla zvyklá vařit omáčky a vůbec klasickou českou kuchyni, ale poradkyně Jana mi poradila, jak vařit lehce, zdravě a přesto chutně. Přiznávám, že hlavně na začátku pro mě bylo náročné přejít z typické české kuchyně na středomořskou, naučit se navařit si den předem a jídlo si vzít s sebou do práce. Nicméně jsem vše zvládla."

"Z produktů, které jsem užívala, mi nejvíce chutnaly sušenky FIBROKI, proteinové tyčinky SLIMBEL SYSTEM a vláknina FIBROKI. Jsem spokojená se svojí novou váhou. Je to můj největší pokrok a ani jsem v něj nedoufala. Po celou dobu mého hubnutí mi celá rodina i známí fandili. Konečně jsem dokázala zhubnout a nejen to. Vím, jak si svoji štíhlou postavu udržetpo celý život."

"Děkuju moc všem ve výživové poradně NATURHOUSE, zejména pak Janě Jarošové za její cenné rady, podporu a výdrž."

 

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě