Eva zhubla 23 kg

Eva Škvrnová

  • Výška: 154 cm
  • Věk: 38 let
  • Původní váha: 85 kg
  • Současná váha: 62 kg
  • Délka trvání: 5 měsíců
  • Velikost oblečení před: XL
  • Velikost oblečení po: M
"Společnými silami jsme dali dolů 46 kg."

Paní Eva Škvrnová zavítala do výživové poradny NATURHOUSE v Náchodě na doporučení své kadeřnice. Po několika návštěvách, když viděla přesvědčivé výsledky, s ní začal hubnout také její syn František. Nyní jsou oba spokojení, plní energie a sebevědomí. A chtějí ve změně životního stylu s podporou výživové poradkyně nadále pokračovat.

Jak jste se dozvěděli o výživové poradně NATURHOUSE v Náchodě?

Eva: Dozvěděla jsem se o výživové poradně NATURHOUSE od své kadeřnice. První krok jsem podstoupila se svou kamarádkou z práce, která si přístup výživové poradkyně Jarmily Musilové moc pochvalovala. Byla spokojená, tak jsem se rozhodla, že do toho půjdu také. Když jsem viděla výsledky a nenásilnost metody, začal se mnou měnit svůj životní styl také můj syn František.

František: S mojí váhou už se mi těžko žilo. Lidé a děti okolo mě se mi občas smáli. I učitelka měla občas narážky na moji váhu. Měl jsem díky tloušťce malé sebevědomí a nechtěl jsem se seznamovat s novými lidmi, protože jsem se bál, že budou mít spoustu předsudků kvůli tomu, jak vypadám. Chtěl jsem se seznamovat i s děvčaty a to s mojí váhou bohužel nešlo. V létě jsem se styděl chodit k bazénu nebo na pláž… Kamarádi mně říkali, že na postavě nezáleží, ale furt jsem se necítil jako „normální“. A když jsem slyšel, že metoda NATURHOUSE má úspěch, tak jsem do toho šel.

Co vám v průběhu úpravy životního stylu vyhovovalo?

Eva: Vyhovovaly mi pravidelné návštěvy a konzultace s paní poradkyní Jarmilou. Navíc jsem nepociťovala žádný hlad mezi jídly.

František: Nejvíc se mi líbilo to, že jsem nehladověl. Jedl jsem pětkrát denně a to mi přišlo hrozně moc. Ze začátku jsem si říkal, jak můžu zhubnout, když vlastně celý den jím. Každé dvě až tři hodiny jsem měl něco v puse, ať ovoce, maso nebo zeleninu. Vůbec jsem neměl pocit hladu. A kila šla dolů. Vůbec mi nepřišlo, že držím nějakou dietu.

V průběhu návštěv v NATURHOUSE jste užívali různé produkty. Které vám pomohly?

Eva: Produkty mi pomáhaly k rychlejšímu zhubnutí. Nejvíce jsem si oblíbila vlákninu FIBROKI a sušenky PEIPAKOA BAMBOU, které snídám.

František: Nejvíce jsem si oblíbil asi čokoládové sušenky FIBROKI k snídani a vlákninu FIBROKI, kterou si dávám dvakrát denně. Je to opravdu takový dezert pro ty, kteří tuto dietu drží, protože má příjemnou nasládlou chuť a v kombinaci s jogurtem nebo podmáslím je to úžasné. K čokoládovým sušenkám není co dodávat. Jsou prostě skvělé a díky nim přes den nemám chuť na sladké, protože k snídani si jich dávám šest a to úplně stačí.

Co pro vás znamenaly konzultace s výživovou poradkyní?

Eva: Strašně moc pro mě znamenaly, hlavně motivaci. Tím, že jsem pravidelně viděla výsledky, měla jsem hned chuť pokračovat dál. A velkou motivací pro mě byl i můj syn, který tuto cestu podstupuje se mnou a je velmi úspěšný. Ve dvou se to lépe táhne.

František: Jelikož jsem dietu začal držet se svou mamkou a ta má v práci směny, tak jsem na konzultace chodil každých čtrnáct dní. Tyto konzultace mi vyhovovaly v tom, že pokud mi něco chybělo nebo jsem pociťoval slabost, tak jsem to výživové poradkyni řekl a ona mi jídelníček upravila tak, aby mi to vyhovovalo. Taky převážení byla taková zkouška, jestli jsem zhubl za těch čtrnáct dní nebo naopak.

Jak se cítíte nyní?

Eva: Cítím se báječně a určitě nejsem tolik unavená.

František: Cítím se o 100 % líp. Mám větší sebevědomí, nebojím se poznávat s novými lidmi. Jsem plný energie a odpočatý. Když je krásné počasí, mám sto chutí jít ven, což jsem dříve neznal, to jsem pořád seděl na zadku u počítače nebo u televize.

Jaké máte nyní další cíle?

Eva: Chci hubnout dál a udržet si svoji štíhlou postavu. Ráda bych poděkovala výživové poradkyni Ing. Jarmile Musilové.

František: Do NATURHOUSE budu určitě docházet i nadále. Je to tu úžasné a opravdu mi tu pomáhají. Můžu jen doporučit a rozhodně se nebát do toho jít v mém věku. Samozřejmě, že zde potkávám starší lidi, ale nevidím důvod, proč se stydět za to, že se snažím změnit svoji životosprávu a zdraví v mém mladém věku. Děkuju výživové poradkyni Jarmile, moc mi pomohla.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě