Eva zhubla 10,5 kg

Eva Nešvarová

  • Výška: 172 cm
  • Věk: 57 let
  • Původní váha: 84 kg
  • Současná váha: 74 kg
  • Délka trvání: 6,5 měsíce
  • Velikost oblečení před: XXL
  • Velikost oblečení po: L
"Hubnutí mi vůbec nepřipadalo těžké. I když jsem si vůbec nevěřila, že to dokážu."

Sice si musela paní Eva Nešvarová zvyknout na pravidelný režim, naučit se jíst po třech hodinách a hlavně vařit pro sebe jiná jídla než pro manžela, výsledky však stojí za to. Společně s nadbytečnými kily se jí upravily také hodnoty krevního cukru a cholesterolu.

Evo, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Moje váha se blížila pomalu a jistě k 85 kg. Oblečení, které jsem ráda nosila, už jsem neoblékla. Moje dcera navštěvuje NATURHOUSE v Berouně již delší dobu, a tak mi k svátku koupila voucher a dárkový balíček s produkty, abych měla o to větší odhodlání začít.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

Přivítala mě velmi sympatická a usměvavá výživová poradkyně Mgr. Eva Straškrábová, které jsem nejprve zodpověděla několik otázek o mně. Pak přišlo vážení, přeměřování a dozvěděla jsem se, jak jsem na tom špatně hlavně s tukem v těle.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Týdenní konzultace pro mne znamenaly velmi mnoho. Hlavně velkou radost jsem měla, když jsem viděla úbytek na váze, protože u mne to nebylo tak jednoduché. Stejná váha se mi držela třeba 14 dní a pak teprve přišel úbytek 2 kg. Ale říkala jsem si, že když už jsem začala, tak to nesmím vzdát. Milovala jsem nové jídelníčky, na které jsem dostala přesný recept, a začala jsem objevovat jídla, která jsem před tím nikdy neznala ani nejedla.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Musela jsem si zvyknout na pravidelný režim. Jíst po třech hodinách a hlavně vařit pro sebe jiná jídla než pro manžela. I když manžel zeleninu má rád jako já, tak si občas dával se mnou. Od té doby jsem si připadala, že jsem stále u plotny, ale výsledky stály za to. Nehledě na to, že se mi upravily hodnoty cukru a cholesterolu v krvi.

Pokračujete s užíváním produktů i nyní?

Produkty používám dodnes. Bez nich už si nedovedu představit život. Hlavně vlákninu FIBROKI, proteinové tyčinky a pudinky SLIMBEL SYSTEM.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout? 

Hubnutí mi vůbec nepřipadalo těžké, i když jsem si vůbec nevěřila, že to dokážu. Zvykla jsem si na denní režim a ten se snažím dodržovat dodnes.

Jak se cítíte nyní, lehčí o více než 10 kg?

Cítím se velice dobře a jsem ráda, že obléknu věci, které jsem si myslela, že už nikdy nebudu moct nosit. Potraviny, které jsem před tím nikdy nejedla ani neznala, mi velice chutnají a jídelníček je mnohem pestřejší.

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?

Snažila jsem se od samého začátku alespoň doma věnovat cvičení, hlavně posilování bříška a v létě občas jízdu na kole.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Do NATURHOUSE budu docházet i nadále, především kvůli produktům, hlídání váhy, ale hlavně kvůli výživové poradkyni Mgr. Evičce Straškrábové, která mi vždy s úsměvem velice dobře poradila a ve všem mě vyslechla.

 

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě