Danuše zhubla 15,7 kg

Danuše Umlaufová

  • Výška: 169 cm
  • Věk: 59 let
  • Původní váha: 106 kg
  • Současná váha: 90 kg
  • Délka trvání: 6 měsíců
  • Velikost oblečení před: 50 - 52
  • Velikost oblečení po: 42 - 44
"Jediné, co můžete ztratit s NATURHOUSE, jsou nadbytečná kila."

Sympatická seniorka Danuše Umlaufová celá září. Poté, co se jí podařilo úpravou stravy a stravovacích návyků postupně odložit 15,7 kg, má energie a dobré nálady na rozdávání. Také krevní testy cholesterolu, kyseliny močové a cukru se jí zlepšily. A díky úbytku 19 cm přes břicho může nosit slušivé oblečení v běžné konfekční velikosti 42–44.

Můžete nám, Danuško, říct, jak jste se o výživové poradně NATURHOUSE dozvěděla?

Kolem poradny v Chomutově jsem chodila velmi často. Jednou jsem se nechala zvážit a opět jsem se zhrozila. Už několikrát jsem se pokoušela svou váhu snížit a změnit stravovací návyky, ovšem bez velkého úspěchu. Využila jsem nabídky výživové poradkyně Hanky Křivánkové a objednala jsem se na konzultaci. Uvědomila jsem si, že s pomocí, povzbuzením i pochvalou to půjde lépe.

Můžete nám popsat, jak vypadá úvodní konzultace?

Po převážení a přeměření, které doprovází i pohovor o dosavadních stravovacích návycích, jsme společně probraly seznam potravin, které jsou pro úbytky váhy nezbytné, a proškrtaly jsme potraviny, které vhodné rozhodně nejsou. Poté mi byl sestaven jídelníček. Hanka mi tak doporučila produkty, které si v NATURHOUSE můžu zakoupit. Bylinkové ampulky, vláknina FIBROKI a ostatní výrobky mi moc pomáhaly.

Během několika měsíců jste zhubla 16 kilo, jak Vás to změnilo?

Po týdenních návštěvách se můj sen začal stávat skutečností. Mizela kila, centimetry a těšila jsem se na pochvalu od výživové poradkyně Hanky, která moje úspěchy prožívala se mnou. Teď se na sebe ráda podívám i do zrcadla a ve skříni se mi oblečení změnilo z velikosti 50–52 na 42–44. Nyní mám energie a dobré nálady na rozdávání.

Při takovém skvělém váhovém úbytku se určitě zlepšil i Váš zdravotní stav.

Hladiny cholesterolu, cukru, kyseliny močové a tlak mám jako mladice. Zhubla jsem 16 kg a centimetry se také někam poděly.

Vaše řádky nyní můžou namotivovat i další jedince, kteří teprve váhají, zda se do hubnutí pustit právě s NATURHOUSE. Vzkážete jim něco?

Jsem ráda, že jsem do výživové poradny NATURHOUSE v Chomutově zašla a dokázala změnit své stravovací návyky. Díky tomu se teď cítím po všech stránkách lépe. Všem ostatním, kteří bojují s váhou a chtějí s tím něco dělat, tuto poradnu vřele doporučuji. Jediné, co můžete ztratit s NATURHOUSE, jsou nadbytečná kila.Děkuji chomutovské pobočce za podporu.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě