Dagmar zhubla 26 kg

Dagmar Tříletá

  • Výška: 158 cm
  • Věk: 50 let
  • Původní váha: 85 kg
  • Současná váha: 59 kg
  • Délka trvání: 5 a půl měsíce
  • Velikost oblečení před: XL
  • Velikost oblečení po: M
"Opět se líbím sama sobě."

Když paní Dagmar Tříletá viděla na váze téměř 86 kilo, zaskočilo jí to. Vzpomněla si na dobu, kdy se cítila plná energie a vitality. Vyhledala proto pomoc ve výživové poradně NATURHOUSE v Moravských Budějovicích. Bez hladu a strádání odložila 26 kilo, zeštíhlela v pase o 22 cm a v oblečení velikosti M vypadá přímo úchvatně. Podstatné je, že se opět cítí skvěle, lehce a líbí se sama sobě.

Dagmar, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Letos na jaře jsem oslavila krásné jubileum. A když jsem si tak rekapitulovala svůj dosavadní život, došlo mi, že se přestávám líbit sama sobě. Moje váha, která překročila 85 kg, mi začala být na obtíž i při těch nejběžnějších úkonech, jako je třeba zavázání si tkaniček u bot. A to jsem chtěla změnit.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

Přivítala mě usměvavá výživová poradkyně Hanka Konopková. Seznámila mě s tím, jak úvodní konzultace bude vypadat, co je náležitostí metody NATURHOUSE. Nejprve mě vyzpovídala, pak mě zvážila, změřila a na základě všech údajů vyhodnotila bioimpedančním měřením BMI a procento tuku a vody v těle. Poté mi sestavila jídelníček, aby vyhovoval mým chuťovým potřebám, a seznámila mě s novými recepty i potravinami. Jídelníček byl doplněn o bylinné produkty. Odcházela jsem s pocitem, že to zvládnu. Mile mě překvapilo, kolik bylo jídla v jídelníčku a že to bylo opravdu chutné.

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

Neměla jsem hlad a přitom jsem hubla. To mi přišlo úžasné. Navíc jídlo bylo opravdu pestré a chutné.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Na konzultace jsem se vždy těšila. Věděla jsem, že nechci zklamat paní poradkyni Hanku ani sama sebe. Proto jsem se snažila dodržovat jídelníček i užívat produkty. Mé úsilí bylo oceněno váhovými úbytky. To mě motivovalo k tomu vydržet a pokořit magickou hranici 60 kil.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Musela jsem začít jíst pravidelně každé 3 hodiny, ale dá se to zvládnout. Vyřadila jsem ze svého jídelníčku pochutiny typu salámy a párečky a začala jsem jíst více zeleniny.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Nejvíce mi chutnala vláknina FIBROKI, polévky SLIMBEL SYSTEM, suchary FIBROKI. To vše mi napomáhalo k hubnutí.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

Když se nad tím zpětně zamyslím, tak úplně jednoduché to nebylo. Ale když člověk nemá hlad, vidí výsledky týden po týdnu a má ve výživové poradkyni skutečného spojence, jde to mnohem snadněji.

Jak se cítíte nyní, lehčí o 26 kg?

Musím uznat, že 26 kilo dole je znát. Cítím se skvěle a lehčí. Začala jsem si kupovat oblečení v konfekční velikosti M a zase se líbím sama sobě.

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?

Nijak zvlášť. Jezdila jsem na kole a snažila se každý den co nejvíce chodit.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě