Blanka zhubla 10,6 kg

Blanka Šedivá

  • Výška: 165 cm
  • Věk: 43 let
  • Původní váha: 71 kg
  • Současná váha: 61 kg
  • Délka trvání: 4 měsíce
  • Velikost oblečení před: 42
  • Velikost oblečení po: 36-38
"Cítím se lehce a sebevědomě. Nejsem tolik unavená."

Paní Blanku Šedivou do výživové poradny NATURHOUSE v České Lípě přivedla úžasná proměna její kolegyně. Nyní, po 4 měsících dodržování jednoduchých pravidel, je lehčí o 10,6 kg a štíhlejší přes břicho o 16 cm. Navíc se cítí vitálně a plná energie.

Blanko, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Poradnu jsem se rozhodla navštívit díky své kolegyni Markétě, která hravě zhubla 13 kg s NATURHOUSE v České Lípě. Její postava se formovala, kupovala si stále menší a pěknější oblečení a v tu chvíli jsem se rozhodla, že to zkusím také. Vždyť to očividně funguje!

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

Konzultace probíhala ve velmi příjemné atmosféře. Seznámila jsem se s výživovou poradkyní Petrou Dvořákovou Malou. Dozvěděla jsem se, jak na tom opravdu jsem, jaká je má představa o váze, které chci dosáhnout, a první pokyny ke změně jídelníčku.

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

Začala jsem pravidelně jíst a dodržovat pitný režim, nehladověla jsem. Velmi důležitou součástí mého hubnutí byla také podpora mé poradkyně paní Petry.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Vždy, když jsem se pokoušela o nějakou dietu, nedokázala jsem to sama. Pravidelné konzultace, vážení a měření, podpora ze strany paní poradkyně mě vyhecovaly k tomu, že jsem vše dodržovala a na konzultaci se těšila. Každý týden jsem s napětím stoupala na váhu a říkala si: „Tak o kolik budu dneska lehčí?“

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Největší změnou byla pravidelnost ve stravování a upravila jsem také pitný režim, který se dříve skládal spíš z kávy a sladkých limonád.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Všechny doporučené produkty byly účinné a pomáhaly mi při redukci váhy, ale občas jsem měla chutě i na sladké. Oblíbila jsem si sušenky PEIPAKOA BAMBOU a pudinky SLIMBEL SYSTEM.

Pokračujete s užívání produktů i nyní?

Ano. Stále mám problémy se zavodňováním organismu, proto jsem si oblíbila sirup EQUILUM NERV.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

Hubnutí bylo super, i když někdy jsem měla „přejídací myšlenky“, ale rychle to přešlo a já se těšila na další konzultaci.

Jak se cítíte nyní, lehčí o 10,6 kg?

Cítím se lehce a sebevědomě. Nejsem tolik unavená jako v minulosti.

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?

Necvičila jsem, nejsem sportovní typ. O to více překvapená jsem byla, že jsem týden po týdnu odhazovala přebytečné kilogramy bez dření v posilovně.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Rozhodně ano! Chci i nadále docházet na kontrolní měření a milé popovídání s paní Petrou. Ráda bych poděkovala za vstřícný a profesionální přístup také paní Ivance, která mi vždy vše připraví do krásné papírové tašky s logem NATURHOUSE a já spokojeně odcházím. Děkuji!

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě