Anna zhubla 10 kg

Anna Hranáčová

  • Výška: 161 cm
  • Věk: 66 let
  • Původní váha: 63 kg
  • Současná váha: 53 kg
  • Délka trvání: 4 měsíce
  • Velikost oblečení před: L-XL
  • Velikost oblečení po: S-M
"Obléknu všechno oblečení, co mi bylo před hubnutím malé, a cítím se výborně."

Že prý nelze zhubnout bez dření v posilovně a hladovění? Ale lze a paní Anna Hranáčová je toho důkazem. I v seniorském věku, za pomoci přiměřeného pohybu a úpravy stravy dokázala za 4 měsíce odložit 10 kilo. Teď se cítí o 100 % lépe a celá září.

Paní Anno, co Vás zavedlo do výživové poradny NATURHOUSE v Mělníku?

Nebyla jsem spokojená se svojí váhou, nechtěla jsem být silná. Nemůžu ze zdravotních důvodů sportovat a musím si váhu udržovat. Hůř se mi chodilo do schodů, utíkat už jsem vůbec nemohla, pálilo mě v krku. Všechno oblečení mi bylo malé a nechtěla jsem si kupovat nové, a rozhodla jsem se, že s tím musím něco udělat. Našla jsem v papírnictví letáček NATURHOUSE Mělník a bylo rozhodnuto.

Pamatujete si, jak vypadala první konzultace?

Výživová poradkyně Jarka Kovaříková mě zvážila a změřila a zjistila, jak jsem na tom s tukem a s vodou. Ukázalo se, že mám víc tuku, než bych měla mít. Paní poradkyně mi vysvětlila jídelníček a poradila mi, jak se mám stravovat a celkově jak se chovat, abych zhubla.

Co jste musela změnit, když jste se začala řídit metodou NATURHOUSE?

Hlavně stravování. Přestala jsem jíst sladké, začala jsem hodně pít tekutiny, zařadila jsem mnohem více zeleniny a ovoce. Vyřadila jsem černou kávu – dřív jsem pila až čtyři šálky denně, a to jsem zásadně omezila. Začala jsem se stravovat podle pravidel zdravé životosprávy a také jsem přidala více přiměřeného pohybu, hlavně procházky.

Jak Vám pomohly pravidelné týdenní konzultace?

Občas jsem se trochu bála vážení, ale zjistila jsem, že když člověk dodržuje jídelníček, všechno funguje a váha klesá. Tím se zvýšila moje motivace.

Které produkty NATURHOUSE jste si nejvíce oblíbila?

Nejvíce mi pomohly ampule LEVANAT určené na boj proti tukům díky aktivním výtažkům z artyčoku. Dále mi moc chutnají sezamové suchary FIBROKI, které pravidelně snídám se šunkou. Na trávení mi pomáhá vláknina FIBROKI, kterou si dávám každý den do bílého jogurtu.

Splnila jste svůj cíl?

Na sto procent! Obléknu všechno oblečení, co mi bylo před hubnutím malé, a cítím se výborně. Je vidět, že i žena, která není nejmladší, může s touto metodou dobře zhubnout, a to bez hladovění.

Jak NATURHOUSE ovlivnil Váš další život? Je něco, co si odnesete do budoucna?

Zachovám si tento způsob stravování, výborně mi to vyhovuje. Cítím se moc dobře a celkově jsem spokojená.

Co je podle Vás na metodě NATURHOUSE pro klienty nejdůležitější?

Určitě pravidelnost jídla, hodně pít, jíst zeleninu a ovoce a hýbat se. A to jde v každém věku!

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě