Andrea zhubla 19,1 kg

Andrea Čtvrtečková

  • Výška: 159 cm
  • Věk: 37 let
  • Původní váha: 80 kg
  • Současná váha: 61 kg
  • Délka trvání: 6 měsíců
  • Velikost oblečení před: XXL
  • Velikost oblečení po: S
"Ani hendikep nemusí být překážkou v hubnutí"

Paní Andrea je máma dvou dětí, která se rozhodla pro sebe něco udělat, a to zhubnut a být se sebou spokojená. Na tom by samozřejmě nebylo nic zvláštního – Andrea je ovšem hluchoněmá. A i s tímto hendikepem do toho šla. To, co si my ostatní podrobně na konzultacích vysvětlíme a probereme, zkrátka to, co považujeme za samozřejmé, nyní nabralo úplně jiný rozměr. Andrea se musela spolehnout pouze na papír, tužku a na to, aby správně pochopila, jak má své stravování upravit.

A vidíte ten rozdíl? Za půl roku má dole téměř 20 kg, moc jí to sluší a ohromně prokoukla. Ze začátku byla opatrná, nevěřila si, byla na sebe i přísná, ale hlavně byla trpělivá. A úžasný výsledek se dostavil. I pro nás to byla zcela nová zkušenost. To, že na papír nenapíšeme veškeré podrobnosti, nám bylo hned jasné. Důležitý je ale základ a ten Andrea dostala. Máme navíc spoustu jídelníčků a receptů, u kterých jen stačí postupovat podle návodu. Toho jsme využívali vrchovatou mírou. A na Andrejku jsme právem pyšní, moc jí gratulujeme.

Andreo, můžete nám sdělit, co vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE? Co bylo tím hlavním impulsem?

Už delší dobu jsem chtěla zhubnout, tak jsem si řekla, že to prostě zkusím. Samotné mi to nešlo.

Pamatujete si, jak probíhala vaše první konzultace? Někdo má obavy, někdo je zvědavý, co se dozví. Jak to bylo u vás?

Ano, musím přiznat, že jsem měla docela strach, že se mi to nepovede. Nevěděla jsem, co mě čeká. Na první schůzku se mnou přišel i obdobně hendikepovaný manžel. Ten ale přece jen něco slyší a také odezírá, takže to bylo snadnější na pochopení všeho, hlavně nastavení jídelníčku. Určitě mi to pomohlo.

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

Ze začátku to bylo velmi těžké, musela jsem dodržovat jídelníček, aby se mi povedlo zhubnout. Byla jsem totiž zvyklá jíst nezdravá jídla a také jsem mívala větší porce. Snažila jsem se proto vše upravit, takže to bylo lepší a lepší. Cítím se teď mnohem lépe.

Co pro vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace a setkávání?

Setkávání bylo vždy super, vše jsme psali na papír – jak jsem vše zvládla, jak se mi daří i jak mám postupovat dál. Dostala jsem vždy i nějaký jídelníček či recepty. Vše podstatné jsem měla vždy na papíře, takže jsem měla doma všechno po ruce. Komunikace mi takto vyhovovala. Snažili jsme se prostě všichni.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Které konkrétní změny se týkaly vás?

Jsem ráda za nové recepty skládající se třeba z dýně, cukety a dalších. Byla jsem překvapená, že mi vše chutnalo. Navíc to fungovalo a já jsem opravdu hubla. Tedy pro mě TOP.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání podpůrných produktů. Máte mezi nimi nějaký oblíbený?

Mám ráda sušenky a využívám sladidlo PECVA. Taky byl prima přípravek na boky a celulitidu SLIMBEL CELLULIT.

Když se ohlédnete zpět, připadalo vám těžké zhubnout?

Ano, bylo to pro mě těžké, protože jsem jedla špatně. V NATURHOUSE mi vysvětlili, jak budu postupně hubnout a jak mám upravit jídelníček. Za to jim moc děkuji.

Co se změnilo ve vašem životě nyní po zhubnutí? A co říká okolí?

Mám ze sebe obrovskou radost, i manžel je moc rád. No a okolí mě jen chválí, prý jsem moc šikovná, sluší mi to a krásně jsem to zvládla. Jsem teď opravdu moc spokojená.

Kombinovala jste hubnutí s pohybovými aktivitami?

Chodíme s dětmi často na procházky, to jsem dřív nedělala, takže ano, mám více pohybu. Mám v úmyslu si váhu udržet, takže jídelníček a pohyb jsou věci, které si teď musím pohlídat.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě