Alena z Jablonce nad Nisou zhubla 12 kg

Alena Dupačová

  • Výška: 160 cm
  • Věk: 62 let
  • Původní váha: 76 kg
  • Současná váha: 64 kg
  • Délka trvání: 5 měsíců
  • Velikost oblečení před: 44-46
  • Velikost oblečení po: 40-42
"Hubnutí s NATURHOUSE pro mě nebylo nijak těžké."

Do dietetického centra NATURHOUSE jsem zašla na pozvání milé asistentky Veroniky, která mě oslovila. Nebála jsem se vstoupit také díky kladným zkušenostem kolegyň z práce.

 

Pár diet jsem během svého života vyzkoušela, vždy jsem nějaké to kilo zhubla, ale poté jsem vše nabrala zpět. Po dietě s NATURHOUSE si váhu bez problému udržuji.

 

Během hubnutí mi velice vyhovoval jídelníček, který se měnil každý týden. Naučila jsem se jíst hodně zeleniny a ovoce a také ryb. Hlavně jím pravidelně a nepřejídám se. Spolu s jídlem jsem si také upravila pitný režim, jím více luštěnin, nepřejídám se chlebem a do zaměstnání si nosím připravené jídlo v domácích podmínkách. Po celou dobu jsem neměla jediný problém. I když by se přeci jen jeden našel a to je pohyb. Každé ráno jsem cvičila cviky na protažení páteře a večer u televize cvičím na balonu, který mi doporučila dietoložka Katka. Jinak samozřejmostí je dennodenní chůze. Navíc často hlídám vnoučata a s těmi mám pohybu opravdu hodně.

 

Při hubnutí jsem užívala podpůrné produkty, které mi vyhovovaly, nejvíce jsem si oblíbila čaj INFUNAT RELAX a vlákninu FIBROKI.

 

Každý týden jsem pravidelně docházela na kontrolu. Na ní jsem načerpala povzbuzení a dobrou náladu, neboť s personálem z pobočky jsem si výborně rozuměla. Také jsem díky tomu byla schopná lépe dodržovat týdenní režim, na kterém jsme se vždy s výživovou poradkyní Katkou domluvily.

 

Hubnutí s NATURHOUSE pro mě nebylo nijak těžké. Bez problémů jsem během pěti měsíců dosáhla své cílové hmotnosti a teď si jí držím.

 

Co se týče zdravotního stavu, také došlo ke zlepšení. U lékařky jsem tedy nebyla, takže oficiální výsledky nevím, ale pocitově se cítím lépe, jsem méně unavená.

 

Ve spolupráci s dietoložkou Katkou a asistentkou Veronikou pokračuji dál. Velice ráda se k nim vracím a určitě v občasných návštěvách budu pokračovat i nadále. Dietetické centrum NATURHOUSE v Jablonci nad Nisou mohu všem jen a jen doporučit. Děkuji děvčatům, že mi pomohla změnit můj životní styl.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě