Výživové poradenství Praha 11 - Opatov

Otevírací doba

  • Po: 9:00 - 18:00
  • Út: 9:00 - 18:00
  • St: 9:00 - 18:00
  • Čt: 9:00 - 13:00
  • Pá: Zavřeno
  • So: Zavřeno
  • Ne: Zavřeno

Jedinečná metoda hubnutí

Jak zhubnout, získat štíhlou postavu a cítit se fit? Základem je správný a vyvážený jídelníček a pravidelný pitný režim.

Přijďte se k nám poradit na konzultaci ZDARMA. Zvážíme vás na speciální váze, která zjistí vaše BMI a poměr vody a tuku v těle. Probereme s vámi váš současný jídelníček, zdravotní stav a denní režim a podle výsledků vám doporučíme, co a jak změnit, abyste získali vysněnou postavu a lepší pocit ze sebe sama. Když se s námi pustíte do hubnutí, tak vám sestavíme jídelníček na míru, který je z běžně dostupných potravin a nenáročný na přípravu. K jídelníčku vám doporučíme naše exkluzivní bylinné produkty, které podporují detoxikaci organismu a zdravé hubnutí. Produkty jsou jediné, co si naši klienti hradí.

Každý týden dochází naši klienti na kontroly, kde probereme úspěchy, dodáme motivaci a doporučíme jídelníček na další týden. Víme, že ještě těžší než zhubnout, je si novou postavu udržet, proto s vámi zůstaneme i po dosažení cílové hmotnosti a poradíme vám, co jak dělat, aby nedošlo k jo-jo efektu.

Na konzultaci ZDARMA se můžete objednat prostřednictvím našeho objednávkového formuláře na webu, nebo zavolejte na náš telefon: +420 739 631 731.

Těšíme se vás

Tým NATURHOUSE Opatov

 

 

Objednat na konzultaci
Zobrazit na mapě
Na úvodní konzultaci obdržíte jako bonus 3denní jídelníček zdarma na vyzkoušení.

Kontakt

Praha 11 - Opatov | Vestibul metra C Opatov, 149 00 Praha

tel.: +420 739 631 731
e-mail: praha.opatov@naturhouse-cz.cz

Naši výživoví poradci

Fotogalerie:

Praha 11 - OpatovPraha 11 - Opatov
Naturhouse Poradce Vás zváží, změří a probere Váš životní styl. Jako bonus obdržíte 3denní jídelníček zdarma na vyzkoušení.
Naturhouse Sestavíme Vám dlouhodobý jídelníček a urovnáme Vaše stravovací návyky
Naturhouse Poradíme vám, jak si novou váhu udržet a předejít jo-jo efektu

Objednávka bezplatné konzultace

Naturhouse
1. Vyplňte formulář
Naturhouse
2. Zavoláme Vám
Naturhouse
3. Schůzka s poradcem
Potvrďte prosím souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme za pochopení.

Konzultace ZDARMA obsahuje bioimpedanční analýzu těla, konzultaci stravovacích návyků, sestavení jídelníčku a rady a tipy výživového poradce. Jediné, co si hradíte, jsou produkty, které jsou nedílnou součástí metody NATURHOUSE. Ceník produktů je k dispozici v našich výživových poradnách.