Vzdělávejte se s námi

Se zvoněním ve škole zasednou do pomyslných lavic také výživoví poradci NATURHOUSE. Těšit se mohou na získání ještě odbornějších znalostí v oblasti výživy, diety a zdravého životního stylu, managementu a osobnostního rozvoje v NATURHOUSE University. Úspěšní absolventi budou moci získat titul MBA z americké univerzity.

NATURHOUSE dbá o neustálý rozvoj a prohlubování odborné kvalifikace svých výživových specialistů formou odborných školení, která nově zajišťují špičkoví odborníci v České republice, jako je Mgr. Martin Jelínek a Ing. Ivan Mach, CSc. Proto byla založena NATURHOUSE University, jejíž hlavním smyslem je kontinuálně zvyšovat odborné znalosti a osobní rozvoj výživových poradců tak, aby o klienty pečovali na nejvyšší možné úrovni nejen po stránce odborných znalostí, ale také jim uměli dodat tolik potřebnou podporu, povzbuzení a motivaci na cestě za vysněnou postavou. Cílem péče výživových poradců NATURHOUSE je nejen úprava hmotnosti klienta na požadovanou hodnotu, ale také dosažení zlepšení celkového zdravotního stavu, fyzické kondice a psychické pohody v příjemném prostředí zážitkovou formou.

Komplexní rozvojový program NATURHOUSE University je rozdělen do 3 variant, které na sebe navzájem navazují. Úspěšní absolventi specializace Management výživového poradenství získají certifikovaný diplom americké LIGS University a titul MBA. NATURHOUSE University je jediný MBA program na českém trhu se specializací Management výživového poradenství.

Lektoři rozvojového programu výživové poradenství

Mgr. Martin Jelínek (ATAC)

Mgr. Martin Jelínek (ATAC)

Absolvent Přírodovědecké fakulty Masarykovy Univerzity v Brně. Je certifikovaným poradcem pro interpretaci analýzy stopových prvků v organismu a jejich metabolických přeměn. Spolupracuje s profesionálními sportovci, je autorem a lektorem kurzů poradce pro výživu a síla myšlenky. Pořádá přednášky pro laickou i odbornou veřejnost v oblasti zdravého životního stylu, výživy a suplementace. Zabývá se tématy, jako je psychologie výživy a řešení chronických civilizačních chorob.

Ing. Ivan Mach, CSc. (NUTRIS)

Ing. Ivan Mach, CSc. (NUTRIS)

Vystudoval Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze. Od 70. let se odborně věnuje problematice výživy, je autorem mnoha knih, překladů, odborných publikací, článků, skript a přednášek. V roce 2004 založil akreditované kurzy pro výživové poradce v ČR Nutris, v nichž je odborným garantem. Přednáší na 1. lékařské fakultě UK v Praze, Masarykově univerzitě v Brně a VŠ Palestra Praha. Působí jako poradce pro výživu a životní styl, sportovní dietolog a byl jmenován soudním znalcem v oboru. Spolupracoval s celou řadou významných českých i zahraničních společností - výrobců potravin (Pharma Nord, Penco, Nutrend, Aminostar, Walmark, Bonavita, Penam atd.). V současné době je prezidentem Aliance výživových poradců ČR.

PhDr. Markéta Hinková (MOTHERBOARD)

PhDr. Markéta Hinková (MOTHERBOARD)

Lektorka rozvojového programu manažerský rozvoj

Má dlouholetou praxi v oblasti HR – executive search manažerů, interim managementu, franchisantů a nábor poradců v distribučních sítích, dále v oblasti personální diagnostiky a osobnostního a manažerského developmentu.  Spolupracovala s M.C.TRITON na pozici business unit director pro segment HR, řídila jako managing director společnost TRITON Hunters. Vystudovala obor psychologie na Filozofické fakultě UK Praha. Absolvovala pětiletý sebezkušenostní výcvik v analytické psychoterapii. Je tutorem LIGS University pro manažerské programy MBA a vítězkou soutěže Tutor MBA roku 2012.

Navštivte jednu z našich 79 poboček po celé ČR.

Najít svoji pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě