Shodit nadbytečná kila? Nejdůležitější je výdrž a motivace!

Detoxikace a hubnutí
Shodit nadbytečná kila? Nejdůležitější je výdrž a motivace!

Několik měsíců jsme se těšili na Vánoce – na domácí pohodu s nejbližšími a samozřejmě i na tradičně dobré, ale většinou vydatné jídlo. Vánoční období je už ovšem za námi, začíná nový rok a s ním nadešel nový čas – čas plánů, životních změn a novoročních předsevzetí. A k těm nejčastějším patří snaha žít zdravě a shodit nějaké to kilo.

Začít hubnout od Nového roku je dobrý nápad, protože začátek roku vnímáme jako důležitý předěl mezi minulostí a budoucností, po kterém se nám změny budou do života zavádět lépe. Navíc když máme pevný termín, nemůžeme každý den říkat „začnu zítra“. A také je potřeba myslet na to, že zdravější životní styl přispívá i k vyšší imunitě, a to je důvod v současné době velice důležitý.

Zkušenosti ukazují, že týden nebo dva zvládne držet dietu většina těch, kdo se k hubnutí rozhodli,“ konstatuje Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně NATURHOUSE. „Největší a nejčastější problém bývá vydržet a dosáhnout cíle, který si vytýčíme.“ Ne vždycky se totiž hned dostaví úspěch, jaký bychom si představovali, a také se s časem zvyšuje pokušení, kterému jsme vystaveni – proto je stále těžší dodržovat správný režim.

Co tedy s tím, když se hubnutí nedaří? Nejlepší je obrátit se tam, kde vám pomohou odborníci – do NATURHOUSE. V každé poradně najdete kvalifikované specialisty a specialistky, kteří nejenže velice dobře ví, jaký jídelníček je vhodný, ale především pomůže s motivací.

„Motivace je při hubnutí to nejdůležitější,“ potvrzuje Věra Burešová. „Každý týden probereme s klientem stravování, pitný režim, chutě a celkový režim. Velmi motivující jsou týdenní úbytky váhy. Pokud se úbytky nedostavují, zjistíme příčiny a poradíme co dál, aby vás hubnutí bavilo a úbytek byl dlouhodobý.“

Přesně tak to udělala i paní Kateřina, která navštívila pobočku poradkyně Jany Lorencové NATURHOUSE v Příbrami a zhubla zde 15 kilogramů. “Cítím se nepopsatelně. Jsem plná elánu a energie, že bych jí mohla rozdávat.“

Paní Kateřina zhubla 15 kilo

Plánujete také shodit přebytečná kila a žít zdravěji? Pak neztrácejte čas a objednejte se do nejbližší pobočky NATURHOUSE. Najdete zde podporu a rady, které potřebujete, a s výživovou poradkyní po boku se vám bude hubnout snadněji. Kila půjdou dolů dlouhodobě, a vaše novoroční předsevzetí tak získá mnohem větší šanci na úspěch.

Zjistěte, kde se nachází vaše nejbližší pobočka výživové poradny NATURHOUSE

Líbí se Vám naše novinky? Více rad můžete dostávat pravidelně do Vašeho e‑mailu.
Potvrďte prosím souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme za pochopení.