Zuzana zhubla 35,8 kg

Zuzana Hubálková

  • Výška: 176 cm
  • Věk: 31 let
  • Původní váha: 142 kg
  • Současná váha: 107 kg
  • Délka trvání: 8 měsíců
  • Velikost oblečení před: 52
  • Velikost oblečení po: 46
"Společnými silami lehčí o 62 kg!"

Manželé Hubálkovi se o výživové poradně NATURHOUSE v Chomutově dozvěděli na tanečních kurzech. Po 8 měsících se cítí vitálnější, plní energie a radosti do života.

Zuzko a Honzo, jak jste se o poradně NATURHOUSE dozvěděli a co Vás vedlo k tomu začít hubnout společně?

Chodíme již několik let do tanečních kurzů pro dospělé, kde jsme se poznali s dalším párem, který po prázdninách viditelně zhubl. Chvíli jsme váhali a pak se jich zeptali, jak se jim to podařilo. Začali nám vyprávět o poradně NATURHOUSE a o tom, jak to chodí při pravidelných týdenních konzultacích. Ačkoli jsme kolem poradny už několikrát předtím procházeli a nevěřili jsme, že by nám právě zde mohli pomoci, tak právě osobní doporučení přátel nás přimělo objednat se na první konzultaci. Oba jsme v posledních letech válčili s přebytečnými kily a ve dvou se to prostě lépe táhne.

První konzultace vždy tak trochu otevře klientovi oči, jak to působilo na vás?

Zuzka: Hned druhý den od objednání jsme se sešli s naší poradkyní Hankou Křivánkovou a začali jsme pohovor. Moc mne potěšilo, že ani po zvážení, kterého jsem se oprávněně bála, mne nikdo neodsoudil, a naopak se mi dostalo plné podpory, že to spolu změníme. Dostali jsme doporučení na další týden a vzorový jídelníček, podle kterého jsme se měli stravovat a plní odhodlání se vydali vstříc zdravějšímu životnímu stylu.

Zuzko, vy jste to měla složitější, protože jídelníčky jste připravovala nejen sobě, ale i Honzovi, jaký recept vám oběma chutnal a co pro vás bylo nejjednodušší?

Zuzka: Pro mne bylo vždy nejtěžší „dokopat“ se k vaření. Vařím ráda, ale byla jsem sváteční kuchařkou. Úprava životního stylu pro mne znamenala zabydlet si kuchyň a lednici čerstvými a zdravými potravinami a udělat si kamarády z pánviček a krabiček na jídlo. Úprava jídelníčku pro mne znamenala i to, že jsem téměř denně v obchodě pro čerstvou zeleninu a maso a následně trávím minimálně hodinku přípravou krabiček na druhý den. Oba totiž jen výjimečně jíme doma, a tak s sebou nosíme všude nabalené jídlo a svačinky. Naštěstí v prvních několika měsících jsme měli téměř stejné jídelníčky, takže jsem měla o to jednodušší přípravu jídla.

Metoda NATURHOUSE, spočívá v očistě organismu, kterému pomáhá užívání produktů na bylinkové bázi, jaký byl váš oblíbený?

Zuzka: Myslím, že jsme za těch osm měsíců vyzkoušeli snad celý sortiment, ale k některým produktům se s oblibou vracíme. Po několikatýdenním zkoušení jsme našli pro mne optimální vlákninu LEVANAT TRANSIT a zamilovali jsme si sójové suchary FIBROKI ke snídani.

K dnešnímu dni jste společnými silami zhubli téměř 63 kilo, jak se to projevilo na vás a jak to vnímá okolí?

Zuzka: Už od druhého týdne jsem se na sebe nemohla vynadívat. Rozjasnila se mi pleť a začala jsem si po dlouhé době připadat hezká. Okamžitě to zpozorovalo i okolí. Zprvu byl i váhový úbytek rychlý a razantní. Za první měsíc jsem zhubla deset kilo a to už bylo i vidět. Jenže do hubnutí se nám zamíchaly i běžné životní situace – oslavy, dovolené, Vánoce, zabijačka… takže jsme některá shozená kila hubli i dvakrát.

Mnoho lidí teprve váhá poradnu navštívit, napadá vás něco, čím je možné je povzbudit?

Zuzka: Není se čeho bát! Já osobně už zkusila spoustu diet a ani jedna nebyla dlouhodobě udržitelná, často jsem hladověla… tady vážně ne. Spíš jsem měla zprvu pocit, že je jídla strašně moc a že ho nemohu sníst. Moc mi pomáhalo, že jsme se scházeli s výživovou poradkyní Hankou Křivánkovou každý týden a že u všeho byl i můj muž. Ten je mi velkou oporou. I když nepotřeboval zhubnout tolik, co já, šel do toho se mnou a jsem mu za to vděčná.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě