Zuzana z Náchod zhubla 18 kg

Zuzana Žáková

  • Výška: 160 cm
  • Věk: 50 let
  • Původní váha: 80 kg
  • Současná váha: 62 kg
  • Délka trvání: 4 měsíce
  • Velikost oblečení před: 46
  • Velikost oblečení po: 38
"Člověk musí alespoň na chvíli něco obětovat, ale výsledek pak stojí za to"

Paní Zuzana Žáková celý život cvičila, přesto se ale její váha vyšplhala k 80 kg při výšce 160 cm. Hledala tedy účinné řešení, až našla výživovou poradnu NATURHOUSE v Náchodě. Začala docházet na pravidelné konzultace a po 4 měsících váží 62 kg a může si konečně kupovat takové oblečení, které se jí líbí.

Můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do NATURHOUSE?
"Váhu jsem nikdy moc neřešila. Rodinné dispozice mi předurčovaly vyšší váhu, alespoň jsem si ji tak omlouvala. Postupně však začala narůstat po narození dětí. Celý život sportuji, v mládí jsem závodně lyžovala, nyní se věnuji i cyklistice, pěší turistice, kalanetice. Ale teď už se mi zdálo při prohlížení fotografií, že zabírám příliš místa."

Zkoušela jste se svých nadbytečných kilogramů zbavit sama?
"Žádné drastické diety jsem nedržela, přípravkům nabízejícím v časopisech a novinách úžasnéhubnutí jsem nevěřila. Asi před dvěma lety jsem na radu změnila jídelníček, po kterém jsem zhublaasi 4 kg, ale další pokrok nenastal. A když jsem viděla, že zhubnout můžu, řekla jsem si, že bych to měla zkusit se skutečnými odborníky."

Jak jste se o nás dozvěděla?
"Asi dvakrát jsem si se zájmem přečetla článek v novinách, potom jsem i na vlastní oči viděla úspěch v hubnutí jedné známé a tak jsem se rozhodla navštívit poradnu NATURHOUSE v Náchodě."

Co Vás vedlo k tomu začít hubnout?
"Nebyly to zdravotní problémy, alespoň ne zatím. Asi se to bude zdát dětinské, ale nejvíc to, s jakými problémy jsem na sebe sháněla oblečení. A taky to, jak mě známí chválili, když jsem předtím zhubla ty 4 kg."

Jaké byly největší změny ve Vašem jídelníčku?
"Řekla bych skoro minimální, co se jídel týkalo. Pravidelnou a myslím si i zdravou stravu jsem dodržovala už předtím, zelenina mi nebyla cizí ani před dietou. Myslela jsem si, že i pitný režim jsem dodržovala správně, ale to nebyla pravda. Tam byla asi největší změna."

Byly i situace, kdy jste doporučení od výživové poradkyně porušila, nebo byste nejraději s kúrou skončila?
"Díky tomu, že každým týdnem byly výsledky dost viditelné, taková situace nenastala. Porušila jsem ji jen jednou a to se svolením dietoložky. Slavila jsem své padesáté narozeniny, bylo tudíž hloupé si připít vodou. Pevná vůle mi byla velkým pomocníkem, hlavně když jsem letos dvakrát navštívila Moravu a čtyřikrát jsem se zúčastnila ochutnávky ve sklípku, ale nedala jsem si ani skleničku. Možná i obdiv od kamarádů mi pomohl vydržet. Skončit s kúrou mě nenapadlo vůbec."

Jak se Vám podařilo zhubnout?
"Řekla bych celkem snadno. Asi to bylo i tím, že jsem si uvědomila, že chci zhubnout a ne, že musím. Člověk musí alespoň na chvíli něco obětovat, ale výsledek pak stojí za to."

Podařilo se Vám shodit za 4 měsíce 18 kilo. To je fantastický výsledek.
"Do poradny jsem přišla s tím, že bych chtěla shodit 10 kg. Mám dole 18 kg a je to skvělé, ale už mi to stačí. Teď už jen si tuto váhu udržet. Je to velmi příjemné přijít do obchodu a koupit si oblečení, které se Vám líbí a ne to, do kterého se stěží nasoukáte. Nakonec i za ten pohled do zrcadla to stálo. A slova chvály, jak mi to sluší, se nikdy neomrzí. Děkuju moc celému náchodskému týmu, zejména pakvýživové poradkyni Jarmile Musilové."

Zkoušela jste se svých nadbytečných kilogramu zbavit sama?
"Ano, několikrát jsem se pokusila zhubnout sama. Trápila jsem se hlady a jedla jsem hodně zeleniny bez příloh atd. Zhubla jsem během 3 měsíců 4–6 kila, ale v momentě, kdy jsem přestala tyto „diety“dodržovat, jsem shozená kila nabrala zpět. A co hůř, přibrala jsem ještě více kil a vážila víc než před tím."

Co Vás vlastně vedlo k tomu začít hubnout s podporou?
"Styděla jsem se za svojí nadváhu. Nemohla jsem si koupit oblečení, které se mi líbilo. Začínala jsem mít zdravotní problémy. A necítila jsem se dobře."

Proto jste navštívila výživovou poradnu NATURHOUSE? Jak jste se o nás dozvěděla?
"Na ulici mě oslovila sympatická asistentka Lenka Švédová. Vzhledem k tomu, že jsem svoji váhu už delší dobu řešila, tak jsem neváhala a nabízené měření jsem podstoupila. Vzápětí na to jsem si domluvila uvýživové poradkyně Hanky Konopkové konzultaci."

Pustila jste se tedy do hubnutí. Jak se Vám podařilo shodit?
"Zhubla jsem díky tomu, že jsem pečlivě dodržovala doporučení mé dietoložky paní Hanky Konopkové, pravidelně jsem se stravovala a dodržovala pitný režim. Užívala jsem také podpůrné produkty NATURHOUSE vyrobené z výtažků rostlin, ovoce a zeleniny."

Nastínila jste úpravu stravovacích návyků. Jaké byly největší změny ve Vašem jídelníčku?
"Dříve jsem se stravovala nepravidelně, nárazově, večer, když jsem se zklidnila, jsem téměř „vyplenila“ ledničku. Z typicky české kuchyně jsem se díky receptům od poradkyně Hanky naučila vařit lehká, zdravá a přesto chutná jídla. Také snídám, to jsem dříve opomíjela. Můj pitný režim se radikálně změnil. Dříve jsem prakticky nepila, stačilo mi jedno kafe po ránu, nyní si opravdu příjem tekutin hlídám. I díky tomu se cítím svěží a plná energie."

Součástí metody NATURHOUSE je také užívání produktů. Které jste si oblíbila?
"Mezi mé nejoblíbenější patřily čaje INFUNATvláknina a suchary FIBROKI. Také ostatní produkty byly pro mě nové, chutnaly mi a bez problémů jsem si na ně zvykla."

Zhubla jste krásných 22 kg během 7 měsíců. Nastaly u Vás také situace, kdy jste nové stravovací návyky porušila, nebo byste nejraději s hubnutím skončila?
"Ano, i já jsem zažila během hubnutírůzná pokušení. Největší pokušení porušovat pravidla jsem měla při rodinných obědech a večeřích se svými dětmi a manželem. Nikdy jsem ale neměla v úmyslu předčasně skončit."

Se svou současnou váhou jste již spokojená?
"Díky pravidelným návštěvám a konzultacím se svojí výživovou poradkyní Hankou Konopkovou se mi podařilo zhubnout na váhu, kterou mám dnes. Díky NATURHOUSE,produktům a profesionálnímu přístupu se cítím skvěle a mé sebevědomí je na nové úrovni. Tímto bych chtěla moc poděkovat mé poradkyni Hance Konopkové. Vaše služby vřele každému doporučím."

 
Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě