Zora zhubla 13 kg

Zora Tvrzská

  • Výška: 160 cm
  • Věk: 51 let
  • Původní váha: 73 kg
  • Současná váha: 60 kg
  • Délka trvání: 3 a půl měsíce
  • Velikost oblečení před: 46-48
  • Velikost oblečení po: 38-40
"Hubnutí mi připadalo až moc lehké. Jedla jsem více než předtím a při tom jsem hubla."

Díky výživové poradně NATURHOUSE v Písku se paní Zorka Tvrzská naučila snídat, zlepšila si pitný režim a předešla cukrovce typu B, kterou má v rodině. Shozených 13 kilo a zeštíhlení v pase o 17 cm je pak příjemným bonusem k lepšímu zdraví a vitalitě.

Zorko, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Do výživové poradny NATURHOUSE mě přivedla hlavně zvědavost, částečně i má mírná nadváha. Věděla jsem, že to není ještě tak zlé s váhou, ale v rodině máme cukrovku typu B, a tak jsem tomu chtěla trochu předejít. Vím, že čím je člověk starší, tím se mu hůře hubne a mění zajeté návyky.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

První konzultaci jsme si domluvily po telefonu již za 2 dny. Těšila jsem se, co nového se dozvím a byla jsem příjemně potěšena. Výživová poradkyně Monika Vítková byla velice laskavá a vše mi podrobně vysvětlila. Akorát jsem byla nešťastná, že konzultace byly 1x týdně. Přeci to bylo pro mě dost daleko, ale nakonec jsem jezdila každý týden a vůbec toho nelituji. Při každé návštěvě jsem byla podporována a chválena, to je to, co člověk potřebuje slyšet, aby pokračoval dál. Cítit podporu v tom, co dělám, i když se třeba zrovna nedaří. V začátku bylo fajn, že paní Monika byla na telefonu, když si člověk nevěděl rady, vždy ráda poradila.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

U mě nastala změna hlavně v tom, že pravidelně snídám. Já vždy až svačila, snídani jsem nějak nestíhala. A vidíte, už jsem si navykla a mám obrovský hlad hned ráno, takže se na snídaně moc těším a vždy si tu chvíli udělám. Pak omezení kávy a lepší pitný režim obyčejné vody.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Nejvíce mi chutnaly ampule LEVANAT s příchutí „fernetu“, i když alkoholu neholduji, ale měly příjemnou nahořklou chuť. Chutná mi i vláknina FIBROKI, která je nedílnou součástí jídla, má jemnou jablkovou příchuť a hlavně pomáhá zahánět chutě na sladké.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

Hubnutí mi připadalo až moc lehké. Jedla jsem více než předtím a při tom jsem hubla. Háček byl v tom, že předtím jsem jedla míň, ale ve špatném složení. Porce, které jsem měla sníst během dne, byly tak velké, že bych je předtím měla na dvakrát. I přes to, že jsem konzultace musela na 14 dní přerušit z důvodu hospitalizace v nemocnici, tak se mi dařilo navázat tam, kde jsme předtím s poradkyní Monikou skončily.

Jak se cítíte nyní lehčí o 13 kg?

Po zhubnutí mě nebolí tolik záda a mám více energie. Je pravda, že v průběhu hubnutí byla moje nálada jako na houpačce, ale nyní se již ustálila.

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?

Chodila jsem cvičit na zpevnění bosu 1x týdně.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Určitě se chystám docházet do NATURHOUSE nadále, ať mám kontrolu nad svojí váhou. Cítím se velice dobře a chtěla bych se tak cítit i nadále.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě