Zdeňka zhubla 22 kg

Zdeňka Jarmarová

  • Výška: 162 cm
  • Věk: 43 let
  • Původní váha: 90 kg
  • Současná váha: 68 kg
  • Délka trvání: 8 měsíců
  • Velikost oblečení před: 44-46
  • Velikost oblečení po: 38-40
"S metodou NATURHOUSE není vůbec těžké zhubnout."

A jak dodává sympatická projektová manažerka Zdeňka Jarmarová, teď se cítí báječně a šťastná. S nadbytečnými kily se vytratily také zdravotní problémy. Pohyb je o to jednodušší a na zdravý styl stravování přešla i její rodina.

Zdeňko, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Moje cesta do NATURHOUSE byla dlouhá. S NATURHOUSE mě seznámila má poradkyně, která metodou sama prošla. Otálela jsem s první návštěvou dlouho a pořád si nacházela nové důvody, proč do 30 km vzdálené poradny v Jeseníku nemůžu přijet. Měla jsem obavy, že nesladím pravidelnost stravování s  prací. I přes mou zálibu ve sportech má váha stále rostla. Objevily se zdravotní potíže a i telefonování během chůze bylo problémové. Váha mě omezovala při běžných činnostech. Návštěvu poradny v podstatě rozhodla má kamarádka, kdy mě v době mé pracovní neschopnosti (po operaci ruky) vzala do poradny, protože ona sama chtěla vědět, jak na tom je.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

Výživová poradkyně Zdeňka Kováčová mě přivítala s úsměvem. Po úvodním rozhovoru mě zvážila, změřila a pak mi sdělila mé BMI a množství tuku a vody, kterého mám víc, než bych normálně měla při své výšce mít. Obeznámila mě s metodou NATURHOUSE. Řekla mi, co bych v případě spolupráce měla dodržovat, aby metoda fungovala. Rozhodnutí je jen na mě, stejně i to, zda budu metodu dodržovat poctivě. Zaručila se mi, že budu-li poctivě dodržovat hlavní zásady metody, uvidím týden po týdnu průběžný úbytek na váze. Celý rozhovor se odehrával ve velmi příjemném prostředí a atmosféře.

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

Z počátku jsem byla malinko nejistá, zda nebudu dělat chyby. Řídila jsem se neustále základními pravidly, která mi poradkyně Zdeňka vytiskla. Přece jen šlo o změnu skladby stravy a její pravidelnost. Oceňuji na ní dodnes její jednoduchost, ale i pestrost. Jídelníček v nárazových dnech, který jsem od poradkyně Zdeňky dostávala, byl zpestřením základního jídelníčku.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Po první konzultaci, kdy mě paní poradkyně změřila, zvážila a oznámila mi úbytek na váze, jsem byla překvapená, že jsem už po týdnu zhubla skoro 2 kg. S každou návštěvou a ubývající každotýdenní váhou má radost rostla o to víc. Těšila jsem se na další rady, recepty a další nárazové jídelníčky. Na návštěvy a přátelský rozhovor s mou poradkyní se těším každý týden.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Změny znamenaly zařazení do jídelníčku velkého množství zeleniny, pravidelnost a dodržování pitného režimu. Díky receptům, které pravidelně od mé poradkyně dostávám, ochutnávám druhy zeleniny, které jsem dříve jen vídala v regálech obchodů a nikdy mě nenapadlo je vyzkoušet. Změnou pro mě bylo také to, že si musím hlídat obsah lednice, abych ve chvíli večeře nezjistila, že nemám co jíst. A také plánování jídel. Změny se ale týkaly i mé rodiny. Začala jsem jim přizpůsobovat stravu podobnou té mé. Chutná jim to a dnes a už nechtějí jíst těžká jídla. A co jsem dělala dříve opravdu málo? Nevyhledávala jsem si recepty na internetu. Při vaření také více experimentuju a jde mi to asi docela dobře, protože mi jídlo doma všichni chválí.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Chutná mi skoro všechno. Sirupy jsou na bázi bylin, což upřednostňuji. Sušenky PEIPAKOA REGULARIS s jahodovým pyré mi v počátku pomáhaly s chutěmi na sladké. Ostatní sušenky jsou pro mě příliš sladké, ale v kombinaci s tvarohem je to výborná snídaně. Toasty FIBROKI upřednostňuji se sezamem a lněným semínkem. Koktejly a pudinky SLIMBEL SYSTEM jsou na mě také moc sladké. Co mi ale chutná opravdu moc, je žampionová polévka SLIMBEL.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

S metodou NATURHOUSE není vůbec těžké zhubnout, jen se člověk musí naučit pravidelnosti a správné, odlehčené skladbě jídla. A pokud je člověk opravdu rozhodnutý se svou váhou něco udělat – dokáže to!

Jak se cítíte nyní, lehčí o 22 kg?

Cítím se báječně, protože se mi vytratily mé zdravotní problémy. Pohyb je pro mě jednodušší a zase se cítím šťastná. Rodina mě v hubnutí neskutečně podporuje a těší se z úžasného výsledku se mnou.

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?

Samozřejmě že ano, bez cvičení a sportu nedokážu existovat. Teď po zhubnutí je pro mě pohyb jednodušší, radostnější a těším se z každého dalšího osobního úspěchu.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Samozřejmě, ta voda (a další kila s ní) musí pryč :o)))

 

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě