Vladimír z Brna zhubl 32 kg

Vladimír Konečný

  • Výška: 178 cm
  • Věk: 38 let
  • Původní váha: 117 kg
  • Současná váha: 85 kg
  • Délka trvání: 12 měsíců
  • Velikost oblečení před: XXL
  • Velikost oblečení po: L
"Hubnutí bylo jednodušší než jsem si myslel. Bez diety a hladu jsem se projedl ke štíhlosti."

Pan Vladimír Konečný dokázal během 1 roku zhubnout 32 kg s podporou výživových poradkyň NATURHOUSE v brněnské Olympii a na náměstí Svobody. Je z něj úplně jiný člověk. Je aktivnější, veselejší, spokojenější, pohyblivější a vůbec se cítí skvěle. To se pak odráží také na jeho pracovních výkonech i v osobním životě. Moc Vám, pane Vladimíre, gratulujeme!

 

Vladimíre, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Náhoda. Jednoho dne jsem procházel s kamarádkou v brněnské Olympii a oba jsme si stěžovali, že si nemůžeme koupit oblečení podle našich představ. Před výživovou poradnou NATURHOUSE nás zastavila slečna, která nám nabídla měření tuku a tak to začalo...

 

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

Uvítala mě usměvavá dietoložka Mgr. Soňa Lovichová. První krok bylo detailní měření váhy (tuk, voda) a stanovení vlastního cíle, já si stanovil 90 kg. Proběhlo poučení o tom, jaké jídlo a pití vynechat a následně jsem dostal jídelníček na první týden. Celé sezení netrvalo déle než 30 minut. Konzultace byla příjemná a srozumitelná.

 

Začal jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňoval?

Celá metoda má základy v jídle, které je běžně k dostání v obchodech. Nejedná se tedy o žádnou koktejlovou nebo krabičkovou dietu. Během celé doby v hubnoucí fázi jsem neměl hlad a hubnutí šlo velmi dobře. Musím se zmínit i o trpělivosti výživové poradkyně Soni Lovichové. Vyplatilo se :-)

 

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Vždy jsem se těšil za příjemnými lidmi z NATURHOUSE. Prvních 6 měsíců jsem navštěvoval pobočku v Olympii a druhou polovinu jsem navštěvoval pobočku na náměstí Svobody v Brně, kterou vede výživová poradkyně Iva Bednaříková. Pracovně jsem byl totiž více ve středu města, proto jsem přešel do péče této pobočky na náměstí Svobody. Mohu říci, že profesionalita s lidským přístupem je základem obou poboček. Každá konzultace byl krok vpřed a získal jsem nové znalosti nejen o jídle, ale také o sobě samém.

 

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Začal jsem snídat, přestal jsem pít alkohol a jíst sladkosti. Jedl jsem velmi mnoho zeleniny, kvalitní bílkoviny, důležitá byla také pravidelnost.

 

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbil?

Všechny produkty, které jsem vyzkoušel, byly určeny cíleně např. na spalování tuku nebo odvodnění. Nejvíce jsem si oblíbil vlákninu FIBROKI, sušenky PEIPAKOA  BAMBOU a čaje INFUNAT. Paní poradkyně mi pokaždé vysvětlila, proč a na co je doplněk určen.

 

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

Bylo to jednodušší, než jsem si myslel.  Bez diety a hladu jsem se projedl ke štíhlosti.

 

Jak se cítíte nyní lehčí o 32 kg?

Jsem rychlejší, aktivnější a veselejší. Spokojený, pohyblivější, cítím se skvěle.

 

Kombinoval jste hubnutí se cvičením?

Ani moc ne. Rekreačně kolo nebo lehčí turistika. Jak říká jedno pravidlo: 80 % strava a 20 % pohyb funguje velmi dobře.

 

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Ano, vždy se rád zastavím. Nejen kvůli kontrole váhy, ale i za fajn lidmi. Děkuji za podporu oběma výživovým poradkyním Soně Lovichové a Ivě Bednaříkové.

 

 

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě