Věra z Tábora zhubla 5 kg

Věra Vichrová

  • Výška: 168 cm
  • Věk: 38 let
  • Původní váha: 65 kg
  • Současná váha: 60 kg
  • Délka trvání: 5 měsíců
  • Velikost oblečení před: 40
  • Velikost oblečení po: 36
"Hubnout lze v klidu, pohodě a bez hladovění."

Hubnout lze v klidu, pohodě a bez hladovění

 

O tom se přesvědčila také paní Věra Vichrová, která v táborské výživové poradně NATURHOUSE zhubla svých vysněných 5 kilo. I to však stačilo k tomu, aby dosáhla vytoužené postavy, která je nyní jako stvořená pro nákup krásného oblečení v konfekční velikosti 36.

 

Paní Věrko, řekněte, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

"Poslední dobou jsem se začala cítit ne zcela ve své kůži. Začala jsem být více unavená a nebyla jsem příliš spokojená se svojí postavou. Věděla jsem, že při mé výšce 168 cm není váha 65,5 kg nic hrozného. Ale na druhou stranu"

Proto jste se tedy obrátila na poradnu v Táboře?

"Přesně tak. Do NATURHOUSE jsem docházela již dříve a měla jsem s metodou velmi dobré zkušenosti. Jak na zavolanou se mi loni na podzim ozvala telefonicky asistentka z NATURHOUSE, zda nechci opět docházet a já na tuto nabídku kývla."

 

Co Vás vlastně vedlo k tomu začít hubnout s podporou výživové poradkyně?

"Kil navíc jsem se zkoušela zbavit sama, ale bez velkého úspěchu. Navíc ráda tancuju a mít pneumatiku kolem pasu v krásných tanečních šatech zrovna nevypadá nejlépe. A také veškeré mé oblečení mi začalo být těsnější, proto jsem neváhala a začala docházet na konzultace do NATURHOUSE."

 

Pustila jste se tedy do hubnutí. Jak se Vám podařilo shodit?

"Úpravou jídelníčku, pravidelným stravovacím a pitným režimem. Pohyb jsem měla vždy a také mi v cestě za mým cílem pomáhaly produkty NATURHOUSE. Fantastické na tom všem bylo, že jsem hubla v klidu, pohodě a bez hladu."

 

Zmínila jste úpravu jídelníčku. V čem konkrétně spočívala?

"Kromě pravidelnosti v tom, že jsem jedla libové maso nebo rybu se zeleninou. Naučila jsem se spoustě zajímavých receptů, o kterých jsem dříve ani pomalu nevěděla, že existují."

 

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě