Věra z Chomutova zhubla 20 kg

Věra Linhartová

  • Výška: 154 cm
  • Věk: 62 let
  • Původní váha: 95 kg
  • Současná váha: 75 kg
  • Délka trvání: 3 měsíce
  • Velikost oblečení před: 52
  • Velikost oblečení po: 44
"Přeci nezůstanu ležet, nebo na vozíku ve stálých bolestech a na lécích. A začala jsem hubnout s podporou NATURHOUSE."

Ještě před 3 měsíci trápily paní Věru Linhartovou vleklé bolesti v nohách a zádech způsobované nadváhou. Na doporučení svých neteří se svěřila do rukou výživové poradkyně Míši Mauleové z NATURHOUSE v Chomutově. Nejen, že bolesti odešly společně s 20 kily nadváhy, ale nyní se může paní Věra oblékat do pěkného oblečení v běžné konfekční velikosti 44.

Paní Věrko, Vy jste o výživové poradně NATURHOUSE již dříve slyšela, je to tak?
"Dobrým vzorem pro mě byly mé neteře, Marta Lancošová a Petra Hradecká, které hubly vevýživové poradně NATURHOUSE s podporou Bc. Míši Mauleové a její asistentky Hanky Křivánkové. Obě měly fantastické výsledky a s metodou i přístupem personálu byly maximálně spokojené."

Co Vás tedy přivedlo do poradny?
"V březnu 2014 jsem podstoupila operaci již druhého kyčelního kloubu. Vše dopadlo dobře, ale i po rehabilitacích a lázních bolesti nohou a v zádech přetrvávaly. Lékaři mě při každé kontrole, sice taktně, ale upozorňovali na přetížení z nadváhy, a že záleží na mně, jak dlouho mi klouby vydrží. Tak jsem si řekla, přeci nezůstanu ležet, nebo na vozíku ve stálých bolestech a na lécích, které ještě ničí žaludek a mají jiné vedlejší účinky. A to bylo mé rozhodnutí začít hubnout s podporou."

Tak jste se vrhla do úpravy životosprávy…
"Hned po ortopedické kontrole jsem zašla do poradny NATURHOUSE pro informace a nakonec jsem odcházela s dobrými radami, nakoupenými produkty a pevným rozhodnutím: „Jdu do toho a dokážu to“. A vyplatilo se to. Hned po prvním týdnu šla váha znatelně dolů a to skoro o 4 kila, bolesti ustupovaly a nálada se zlepšovala. Při každé kontrole mě Bc. Míša Mauleová potěšila úbytkem váhy i zmenšujícími se mírami, to mi dodávalo sílu pokračovat dále."

Zhubla jste přes 20 kg za 3 měsíce. Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?
"Určitě. S asistentkou Hankou si také ráda popovídám o zdravé výživě a dalších věcech, které mě ještě zajímají. Dobrým pomocníkem do budoucna budou pro mě takéčasopisy PESO PERFECTO, je v nich spousty dobrých rad, nápadů areceptů."

Je něco, co byste chtěla vzkázat ostatním, kteří ještě váhají s hubnutím?
"Hlavně bych chtěla poděkovat Míše a Hance za velice příjemný a kladný přístup a za pomoc dosáhnout své vysněné cílové váhy. Budu se snažitsi váhu udržet a případně s pomocíNATURHOUSE ještě nějaké kilo shodit. I těch 20 kg mi pomohlo k lepšímu pohybu a radostnějšímu životu. Ještě jednou DÍKY."

 


Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě