Tomáš zhubl 31 kg

Tomáš Rozprým

  • Výška: 178 cm
  • Věk: 39 let
  • Původní váha: 130 kg
  • Současná váha: 99 kg
  • Délka trvání: 10 měsíců
  • Velikost oblečení před: 3-4 XL
  • Velikost oblečení po: 1-2 XL
"Společnými silami lehčí o 49 kilo."

Manželé Marcela a Tomáš Rozprýmovi odlehčili Bruntál o téměř půl metráku a cítí se oba opět vitálně a plní energie. Stačilo naslouchat radám výživové poradkyně NATURHOUSE v Bruntále a viděli týden po týdnu výsledky.

Marcelo a Tomáši, můžete nám sdělit, co vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Tomáš: Nejhorší bylo to, že si na mě ostatní ukazovali, jak vypadám. Že s tím mám začít něco dělat. Manželka stále cosi mluvila o nějaké poradkyni, že si tam zajdeme. Dlouho se nic nedělo, tak jsem zašel do NATURHOUSE a konečně nás oba objednal.

Pamatujete si, jak probíhala vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

Tomáš: Cítil jsem se velmi uvolněně, protože přístup výživové poradkyně Jany Bieglerové byl naprosto profesionální. Nejprve se mě ptala, jak často a co jím, na jakou hmotnost bych se chtěl dostat, jestli sportuji a jiné otázky. Potom jsem se nechal přeměřit a převážit.

Co pro vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Tomáš: Sledování vlastních úspěchů a hlavně podpora a pochvala ze strany paní poradkyně, že nám to jde. Rozmluva o jídle s někým, kdo tomu rozumí a hlavně s někým, kdo si tím taky prošel.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak vám pomáhaly a které jste si oblíbili?

Tomáš: Vždy po převážení jsme dostali nějaký produkt, který nám měl pomoci s tukem nebo vodou. Nedá se tedy říct, který bych si oblíbil. Když už bych tedy něco vypíchnul, bude to vlákninu FIBROKI a sušenky FIBROKI. Díky úpravě stravy byla chuť na cokoli hned pryč.

Jak se cítíte nyní, lehčí o celkem 49 kg?

Tomáš: Je to velmi příjemný pocit. Posměšky přešly na pochvaly a to vás potěší daleko víc než to, že jste udělali něco pro sami sebe. Lidé vnímají, že jste na sobě zapracovali.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě