Sandra zhubla 35,2 kg

Sandra Černá Karberová

  • Výška: 182 cm
  • Věk: 33 let
  • Původní váha: 117 kg
  • Současná váha: 82 kg
  • Délka trvání: 10 měsíců
  • Velikost oblečení před: 48
  • Velikost oblečení po: 40
"Bez hladu lehčí o 35,2 kg."

Paní Sandra Černá Karberová se postupně dostala na váhu přes 117 kg. Začala tedy hledat vhodné řešení, ale nechtěla hladovět. Na doporučení svých sousedek se obrátila na výživovou poradnu NATURHOUSE v Chebu. Po 10 měsících dodržování jednoduchých pravidel je štíhlejší v pase o 29 cm a může si kupovat krásné, mladistvé oblečení v běžné konfekční velikosti 40.

Sandro, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Do NATURHOUSE v Chebu mě přivedly mé sousedky. Překvapilo mne, jak rychle na nich byly výsledky znát a jak pozitivně o programu mluvily.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

Na první konzultaci mne výživová poradkyně Nikola Boháčková seznámila s metodou. Vše dopodrobna vysvětlila. Provedla měření hodnot a sestavila mi individuální jídelníček včetně produktů. Vše probíhalo ve velmi příjemné atmosféře s pozitivním přístupem.

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

Hlavně týdenní konzultace a uzpůsobení programu dle aktuálních výsledků. Dojít si pro „pochvalu“ od paní poradkyně bylo hlavním hnacím motorem v mém hubnutí. Především díky tomu jsem dokázala dodržovat naplánovaný program a přijít na další konzultaci s pozitivním výsledkem.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Ujištění v tom, že jsem správně pochopila týdenní výživový plán. Milé popovídání a načerpání informací a inspirace do dalšího týdne.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Zařazení většího množství zeleniny a ovoce do jídelníčku a odbourání bílého pečiva. Nejtěžší pro mne bylo odvyknout si na „sladkou tečku“ po obědě.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Oblíbila jsem si proteinové tyčinky SLIMBEL SYSTEM jako alternativu ke svačině. Vždy mám jednu v kabelce, pokud nemám možnost připravit si ovocnou svačinu. Dále mezi mé oblíbené patří kakao APINAT, vláknina FIBROKI a sušenky 5C. Naopak jsem vynechala pudinky a ovocné koktejly, které mi způsobovaly zažívací problémy.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké změnit svůj životní styl?

Ke konci už to bylo těžké, váha se hýbala minimálně a docházela chuť dodržovat metodu dál, ale naštěstí mě výživová poradkyně vždy povzbudila a pomohla mi toto období překonat.

Přidala jste ke změně životního stylu také cvičení?

Ano, ale až v poslední třetině, neboť v předchozím období jsem měla od rehabilitační doktorky nařízené cviky, které nebylo možné kombinovat s jiným cvičením. V poslední třetině, po ukončení rehabilitační péče, jsem přidala hlavně pilates a posilování.

Jak se cítíte nyní lehčí o 35,2 kg?
Cítím se stále stejně a dobře, neboť i s nadváhou jsem se ke svému tělu stavěla pozitivně.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Ano, na pravidelné kontroly pro lepší stabilizaci nově dosažené váhy.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě