Romana zhubla 16,5 kg

Romana Humplová

  • Výška: 162 cm
  • Věk: 44 let
  • Původní váha: 77 kg
  • Současná váha: 61 kg
  • Délka trvání: 10 měsíců
  • Velikost oblečení před: XL–XXL
  • Velikost oblečení po: S–M
"NATURHOUSE je pro mě jako záchranný kruh. Výživové poradkyně mě naučily mít se ráda a užívat si života."

Učitelka na prvním stupni Romana Humlová s podporou výživové poradny v Berouně dokázala zhubnout tak, že si může kupovat módní oblečení v běžné konfekční velikosti S a M. Cítí se plná energie, života a vypadá naprosto fantasticky.

Romano, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE v Berouně?

Do výživové poradny NATURHOUSE jsem přišla, protože jsem byla dlouho nespokojená sama se sebou. Přestože jsem se snažila cvičit, omezila jsem stravu, nejedla jsem po 17. hodině, nic na snížení váhy neplatilo. Našla jsem si kontakt na webových stránkách, o kterých mi řekla kolegyně v práci. Navíc jsem trpěla dosti depresemi a také mě čekala nová práce – prvňáčkové a potřebovala jsem se více hýbat.

Pamatujete si na svoji první konzultaci?

První konzultace – můj první pocit – pomůžeme Vám, jsme tu pro vás, zvládneme to. Milé, vstřícné povídání, vysvětlení důležitých informací, především pitný režim, pravidelné stravování, vhodnost potravin, doplňků stravy. Dále měření a vážení.

Pustila jste se do změny životního stylu s výživovou poradkyní. Co jste nejvíce oceňovala?

Nejvíce jsem ocenila zohlednění mého pracovního vytížení, nenucení mne do sportovních aktivit, pravidelnou konzultaci, báječné jednání a ohromnou podporu.

Jak to bylo s Vámi a Vašimi stravovacími návyky?

Pro úpravu hmotnosti jsem se vlastně musela naučit pravidelně a více jíst a naučila jsem se správně pít. Doposud jsem jedla tak jednou denně a vypila jsem necelý ½ litr tekutiny. Dnes vím, jaké jsem dělala chyby. Teď jsem v pohodě, nejsem tolik unavená a mám se ráda. Pravidelné konzultace a doporučení nových pokrmů mě naučilo poznat nové potraviny, které jsem doposud ve své kuchyni nevyužívala. Naučila jsem se nově a kreativně vařit a hlavně jsem začala myslet sama na sebe a dělat něco pro sebe. Podpora při stagnaci váhy, prostě samá pozitiva a na konzultace jsem se vyloženě těšila.

Součástí metody NATURHOUSE je užívání podpůrných produktů. Které jste si oblíbila?

Vlákninu FIBROKI, celozrnné suchary FIBROKI, užívala jsem mnoho různých produktů na odbourávání tuků a odvodnění (ampule DRENANAT, kapsle CHITOSAN aj.) a na pročištění celého těla. Ráda se zastavím pro některé produkty i po ukončení pravidelných konzultací.

Začala jste více sportovat?

Hubnutí jsem se cvičením nekombinovala, jen jsem začala chodit na vycházky a chtěla bych s jarem začít jezdit zase na kole, které na mě čeká v garáži.

Jste na konci své cesty, jak se cítíte lehčí o 16,5 kg?

Než jsem přišla na 1. konzultaci, myslela jsem si, že je pro mě nemožné zhubnout. Ale po prvních týdnech jsem viděla, že to prostě jde a ještě navíc jím a jím a ta zdravá strava mi opravdu chutná. Začalo mě znovu bavit vaření a dostala jsem takovou sílu, že to má všechno smysl a že to prostě jde. První shozená kila mi zvedla tolik sebevědomí, že se to nedá ani popsat. Navíc mi dělalo dobře, že mi jsou volné věci. Mohla jsem jít do obchodu a sehnala jsem pěkné moderní oblečení a s chutí jsem šla nakupovat (což jsem dříve přímo nesnášela). Dnes si kupuji oblečení velikosti M, dokonce i S namísto předchozích XL a někdy i XXL, ufffff to je prostě paráda.

Je něco, co byste chtěla vzkázat?

NATURHOUSE mi hodně pomohl, je to pro mě tak trochu záchranný kruh a nejen v oblasti stravování, ale především mi výživové poradkyně Ing. Veronika Holečková a Mgr. Eva Straškrábová (vždy jsem říkala – MOJE HOLKY) pomohly psychicky. Naučily mě zase žít, mít se ráda, prostě mi daly sílu žít a užívat si života. Nesmírně si toho vážím a jsem ráda, že je mám nablízku.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě