Petra zhubla 30 kg

Petra Holobrádková

  • Výška: 175 cm
  • Věk: 48 let
  • Původní váha: 115 kg
  • Současná váha: 85 kg
  • Délka trvání: 11 měsíců
  • Velikost oblečení před: 48 – 50 /XL/
  • Velikost oblečení po: 42 /M/
"Připadám si jako zamlada"

Paní Petra svou váhu nikdy moc řešit nemusela. Až po dětech šla kila nahoru. Na doporučení začala pravidelně docházet do poradny NATURHOUSE s cílem zhubnout alespoň 16 kg.  Na metodě se jí nejvíce líbilo to, že se jí dařilo hubnout, aniž by se musela více omezovat v jídle a měla hlad. Do jídelníčku zařadila více masa, ryb a zeleniny. K vysněné váze pomohly ale i vybrané produkty NATURHOUSE. Během 11 měsíců se paní Petře podařilo zhubnout úctyhodných 30 kg.

Můžete nám sdělit, co vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Celé dětství i mládí jsem aktivně sportovala, takže jsem váhu tolik řešit nemusela, ale po dětech šla moje váha rok od roku nahoru. S různými úspěchy či spíše neúspěchy jsem různě hubla a zase přibírala. Moje maminka se sestrou také dlouhodobě řešily svoji váhu, a protože bydlí v jiném městě než já, přihlásily se v srpnu 2018 do NATURHOUSE ve Znojmě. Během dvou měsíců viditelně zhubly, každá několik kilogramů, nadšeně o všem mluvily, takže jsem se v listopadu odhodlala a přihlásila se na brněnskou pobočku na Orlí.

Pamatujete si, jak probíhala vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

První konzultace byla velmi příjemná, s paní poradkyní z NATURHOUSE jsme se zasmály tomu, že se známe od vidění a že se skoro každý den zdravíme ve vlaku. Po počátečním šoku z vážení a měření mi vše vysvětlila, domluvily jsme se, jakou váhu bych si představovala a nastavila si první cíl zhubnout o 16 kg. Domů jsem šla s pevným odhodláním, že začínám novou, lepší etapu svého života a byla jsem rozhodnutá pro to udělat cokoliv.

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

Nejvíce jsem se bála toho, že budu hladovět (to bývám celkem nerudná), což se v NATURHOUSE nedělo. Tím, že jsem začala hodně pít a jíst i mezi jídly hodně zeleniny, mě zcela uspokojovalo a hlad jsem neměla.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Nyní po 11 měsících mohu říct, že bez pravidelných konzultací s paní Bednaříkovou bych nikdy nedokázala zhubnout 30 kg. Dříve jsem sama zhubla 10 kg, ale do dvou let jsem vše nabrala zpět. V průběhu hubnutí s NATURHOUSE byly také menší krizové okamžiky, kdy jsem měla třeba i měsíc stejnou váhu, ale paní poradkyně Bednaříková mě vždy uklidnila, že je to normální a probraly jsme znovu jídelníček, jestli dělám vše správně.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Jídelníček jsem změnila celkem radikálně, dříve jsem jedla hodně pečiva, sladkostí, málo jsem pila a jedla i méně zeleniny než nyní. Také jsem moc nejedla maso a ryby, což se nyní výrazně změnilo, stále vozím v kabelce také například mrkev a ořechy.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Mezi moje nejoblíbenější patří sušenky FIBROKI, které snídám skoro každé ráno s tvarohem a SLIMBEL pudink, čokoládový s mandličkami, který si dávám občas k večeři rozmíchaný s tvarohem a vodou, je výborný a zasytí mě.

Pokračujete s užíváním produktů i nyní?

Ano, zatím stále pokračuji s užíváním produktů, je to hlavně vláknina, sušenky FIBROKI a LEVANAT tablety. Věřím tomu, že mi to velmi pomáhá k dosažení mého vysněného cíle být po 25 letech zase hubená, i když před rokem jsem byla smířená s tím, že už zřejmě nikdy nezhubnu….

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

Když se zamyslím, mrzí mě jen to, že jsem do NATURHOUSE nepřišla o několik let dříve, zhubnout není opravdu tak těžké, jak to na první pohled vypadá…

Jak se cítíte nyní lehčí o 30 kg?

Cítím se naprosto skvěle, běhám po schodech, běhám na šalinu, chodím všude rychle pěšky a připadám si jako zamlada.  Skoro neustále se směji, každý den se mě někdo ptá, jak jsem zhubla a jak to dělám, že mi to tak sluší, všem odpovídám – NATURHOUSE!

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?

S mým příchodem do NATURHOUSE začala ve stejný den i velká roční výluka na brněnském nádraží, takže jsem začala každý den chodit rychle do práce i z práce pěšky, jedna cesta trvá zhruba 20 minut, jiný pohyb jsem ze začátku neměla. Až po půl roce jsem začala přidávat například plavání, posilování a podobně.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Ano, má vysněná váha je bez čísla 8 na začátku, takže plánuji ještě zhubnout asi 6 kg. Vím, že to nyní bude trvat déle, ale věřím, že to s paní poradkyní Bednaříkovou dokáži!

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě