Pavlína zhubla 32 kg

Pavlína Čížková

  • Výška: 161 cm
  • Věk: 36 let
  • Původní váha: 107 kg
  • Současná váha: 75 kg
  • Délka trvání: 10 měsíců
  • Velikost oblečení před: 50
  • Velikost oblečení po: 40
"Jsem na sebe pyšná a začínám se mít ráda."

Navštívit výživovou poradnu NATURHOUSE v Praze, v Chrudimské ulici se rozhodla paní Pavlína Čížková ve chvíli, kdy plánovala dovolenou ve Skandinávii. Po 10 měsících dodržování metody NATURHOUSE může nosit oblečení v běžné konfekční velikosti 40. A největší benefit? Už se nezadýchává při chůzi do kopce.

Pavlíno, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Vlastně plánovaná dovolená ve Skandinávii. Když jsem si představila, že tam polezu na horu vysokou přibližně jako Sněžka, a potáhnu tam s sebou i svá kila, rozhodla jsem se, že s tím musím něco udělat.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

První schůzky jsem se moc bála. Musela jsem sama sobě přiznat, jak na tom jsem. Naštěstí mě přivítaly dvě hodné víly – výživová poradkyně a asistentka. Zjistila jsem, kolik mám navíc tuku a hlavně jsem s hrůzou zjistila, že zadržuji 22 l vody. Probraly jsme mé stravovací návyky, stanovily cíl a domluvily první postup.

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

Již po prvních několika dnech jsem na sobě začala pozorovat příjemné změny. Pročistil se mi organizmus, přestala jsem být tolik unavená a často nastydlá. Již po prvním týdnu jsem shodila 3 kg. A brzy mi opět začal fungovat metabolizmus tak, jak má. Naučila jsem se víc vnímat své tělo a poslouchat jej.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Tak samozřejmě to byl pro mě bič, abych nehřešila a neporušovala, co jsme si nastavily pro dosažení cíle. Ale především to byly milé okamžiky, kdy se mi ze strany personálu ve výživové poradně dostávalo velké podpory. Bez nich bych to prostě nezvládla.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Paradoxně jsem se musela naučit mnohem víc jíst a především pravidelně. A hlavně jsem se začala zamýšlet nad tím, co jím. A také jsem musela omezit popíjení milovaného vína.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

V rámci očistné kúry mi byly doporučeny vždy nějaké produkty, které mi pomáhaly v odbourávání tuků a vody. Mám moc ráda vlákninu FIBROKI, sušenky a suchary.

Pokračujete s užíváním produktů i nyní?

Ještě jsem nedosáhla stanoveného cíle. Takže ano, užívám produkty i nyní.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké změnit svůj životní styl?

Vůbec to těžké nebylo. Kdybych věděla, jak je to jednoduché, tak bych to asi udělala i dřív. Byla jsem přesvědčená, že mi prostě zhubnout nikdy nepůjde.

Jak se cítíte nyní lehčí o 32 kg?

Je to super pocit. Jsem na sebe pyšná a začínám se mít ráda. Největší satisfakce je, když jdu někde na výletě do kopce a nezadýchávám se jako dřív.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Ano. Stále nejsem u cíle a i potom chci jednou za čas zkonzultovat své počínání. Myslím, že to bude dobré i pro mou sebekázeň. Moc děkuju všem ve výživové poradně NATURHOUSE v Praze 3 na Chrudimské ulici.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě