Nikola zhubla 27,1 kg

Nikola Bláhová

  • Výška: 165 cm
  • Věk: 25 let
  • Původní váha: 123 kg
  • Současná váha: 96 kg
  • Délka trvání: 10 měsíců
  • Velikost oblečení před: XXL
  • Velikost oblečení po: XL
"Mít 27 kilo dole je úžasný pocit."

Září štěstím sympatická knihovnice Nikola Bláhová, která se na sebe před 10 měsíci zdravě naštvala a vyhledala odbornou pomoc ve výživové poradně NATURHOUSE v Dobříši. Společně s nadbytečnými kily odešly také bolesti kolenou a celkově se jí zlepšila pohyblivost. Konečně může chodit na túry bez zadýchávání.

Nikolo, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Moje váha už byla prostě moc. Všechno oblečení mi bylo malé. Nezapnula jsem bederní pás u krosny. Přemýšlela jsem nad tím, jak udělat co nejmíň kroků z bodu A do bodu B. Věděla jsem, že sama zhubnout nedokážu, že potřebuji podporu a někoho, kdo by mi ukázal ten správný směr a vedl mě. Ze všech výživových poraden se mi nejvíc líbil NATURHOUSE a byl také dostupný v mém bydlišti.

Pamatujete si, jak pobíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

Když jsem vešla do dveří, přivítala mě výživová poradkyně, představila se mi a pak mi začala vysvětlovat, jak metoda NATRUHOUSE funguje. Ptala se mě na zaměstnání, zda mám nějaké zdravotní problémy atp. Poté mě zvážila a ukázala mi, jak na tom jsem, jaký mám metabolický věk, kolik mám tuku, kolik zadržuji vody a kolik váží moje kosti. Dostala jsem jídelníček a ampulky na odvodnění.

Co pro Vás znamenaly pravidelné konzultace?

Líbilo se mi, že jsem hned po týdnu viděla výsledky. Za první týden jsem měla 3,5 kg dole. Také pro mě byly takovou pomyslnou podporou a hnaly mě kupředu, abych vydržela.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Moje změny byly velké. Musela jsem spoustu věcí ze svého jídelníčku vyřadit a nahradit jinými, zdravějšími. Omezila jsem hodně klasické přílohy a nahradila je zeleninou, bílé pečivo jsem vyměnila za sójové toustíky FIBROKI, případně žitným chlebem, klasické těstoviny za celozrnné. Hodně jsem začala jíst i ovoce místo sladkého a chuť na sladké zaháněla bílým jogurtem a vlákninou FIBROKI. Co se týkalo masa, toho je v metodě hodně, takže jsem jedla převážně krůtí, kuřecí a králičí a občas libové vepřové.

Nedílnou součástí metody je NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Mně nejvíce pomáhaly různé produkty na odvodnění, tuk mi šel tak nějak sám. Mezi mé oblíbené patřily sirup SAMBUKI a ampulky FLUICIR. V období zkouškového jsem uvítala něco na uklidnění, což byl sirup HEARKI. A samozřejmě vláknina FIBROKI ze začátku na hlad, poté spíše na chuť na sladké.

Pokračujete s užíváním produktů nyní?

Ano, stále používám jak nějaké sirupy, tak ampulky, toasty a vlákninu. A určitě i v budoucnu si plánuji pro nějaké chodit.

Jak se cítíte nyní, lehčí o 27,1 kg?

Je to úžasné. Jsem pohyblivější, můžu zase chodit s krosnou na túry. Méně mě bolí kolena. Je to celkově fakt super pocit.

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?

Ne, u mě je to sportem k trvalé invaliditě. Pouze jsem chodila na kratší túry a procházky.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Ano, jednou za čas bych se tam ráda podívala, abych věděla, jak jsem na tom s váhou a případně si vzala některé produkty.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě